"Na Wspólnej" odcinki 2810-11. Pijany Roman będzie miał poważny wypadek! Zapadnie w śpiączkę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

W 2810. odcinku serialu "Na Wspólnej" alkoholizm Romana doprowadzi do tragedii! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Niepowodzenia zawodowe sprawiły, że Roman (Waldemar Obloza) wrócił do picia. Mimo uczestnictwa w spotkania AA, coraz bardziej stacza się w nałóg. W 2810. odcinku serialu "Na Wspólnej" alkoholizm sprowadzi na niego śmiertelne niebezpieczeństwo!

Beatka sprzeda swoje dziecko! Kto będzie kupcem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po kolejnej kłótni z Honoratą (Aleksandra Konieczna), Roman znowu sięgnie po wódkę. Mając we krwi kilka promili alkoholu, wpadnie na bardzo głupi pomysł. Uda się na przejażdżkę rowerową. Nie będzie potrafił utrzymać równowagi i spadnie ze skarpy! Na szczęście, zostanie szybko zauważony przez przechodniów, którzy wezwą pogotowie, aby natychmiast przewieźć rannego Hoffera do szpitala!

W 2811. odcinku serialu "Na Wspólnej" Honorata, Marta (Joanna Jablczynska), Kamil (Kazimierz Mazur) i Antoni (Ostap Stupka) staną nad szpitalnym łóżkiem Hoffera. Jego stan będzie bardzo poważny. Czy uda mu się wyzdrowieć i pokonać nałóg? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" na antenie TVN!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Danka i Marek znowu razem! Zbliżyła ich choroba córki [STRESZCZECNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×