"Na Wspólnej" odcinki 2846-47. Kajtek zniknie bez śladu! Monika i Damian pogodzą się w obliczu zaginięcia syna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2846. odcinku serialu "Na Wspólnej" Damian i Monika znowu się pokłócą i nie zauważą, że ich syn Kajtek zniknął im z oczu! Sprawdź, co się z nim stanie!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Damian Cieślik (Waldemar Błaszczyk) nie potrafić wybaczyć Monice (Sylwia Gliwa) jej wybryków w klubie nocnym! Kłótnie rodziców bardzo źle wpływają na ich syna Kajtka (Mikołaj Szostek), które od kilku dni non stop jest chory. Maria (Bożena Dykiel) nie będzie miała wątpliwości, że dolegliwości wnuka mają podłoże psychiczne i są związane z rozpadem rodziny Cieślików.

Kamil ukradnie leki ze szpitala! Wpadł w uzależnienie?Zobacz więcej

W 2846. odcinku serialu "Na Wspólnej" małżonkowie spotkają się w barze u Ziębów. Damian będzie chciał zabrać synka do siebie, a Monika odpowie mu, że to niemożliwe, ponieważ musi zabrać Kajetana do lekarza. Między rodzicami dojdzie do kolejnej kłótni, w trakcie które chłopiec nagle zniknie! Po bezskutecznych poszukiwaniach Cieślikowie udadzą się po pomoc do Sławka (Mariusz Słupiński), zaprzyjaźnionego policjanta.

Naćpany Miłosz uderzy Sandrę! Do czego zdolny jest narkoman?Zobacz więcej

W trakcie przesłuchania Damian i Monika będą się wzajemnie przerzucać oskarżeniami, co zdecydowanie nie ułatwi poszukiwań. Co gorsza, Kajtek nie wróci na noc do domu! Cieślikowie będą załamani. W 2847. odcinku serialu "Na Wspólnej" ich syn pojawi się jednak w knajpce dziadków. Powie Marii i Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz), że uciekł od rodziców, ponieważ nie mógł znieść ich ciągłych kłótni. Seniorzy od razu powiadomią Monikę i Damiana, którzy wrócą z Kajtkiem do domu.

Na miejscu Cieślikowie przeproszą syna za swoje zachowanie i obiecają mu, że zrobią wszystko by się pogodzić! Czy ich rodzinę uda się uratować?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×