"Na Wspólnej" odcinki 2878-79. Były kochanek zacznie szantażować Ilonę! Chce ją skrzywdzić? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2978. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ilona spotka Wszołę, swojego dawnego kochanka! Okaże się, że mężczyzna ma ochotę na powtórkę! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2878. we wtorek, 21.05.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ilona (Anna Samusionek) i Maks (Adam Fidusiewicz) tworzą dość burzliwy, ale w ostatecznym rozrachunku szczęśliwy związek. Niestety, życie po raz kolejny nie oszczędzi im zmartwień. Czy i tym razem zdołają sobie z nimi poradzić?

W 2878. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ilona natrafi na Wszołę (Marek Kasprzyk), swojego byłego kochanka, który pracuje obecnie jako naczelnik urzędu skarbowego. Mężczyzna nie będzie miał żadnych skrupułów i zacznie namawiać Ilonę na powtórkę! Zdybicka od razu spławi obleśnego typa, ale Wszoła nie zamierza wcale odpuścić. Jeszcze tego samego dnia ponowi propozycję.

Żaneta wraz z matką wystartują w rajdzie samochodowym! Uda im się wygrać?Zobacz więcej

Gdy kolejny raz usłyszy nie, postanowi inaczej zabrać się do sprawy. W 2879. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ilona dowie się, że jej firma przegrała intratny przetarg. Kobieta szybko odkryje, że za wszystkim stoi Wszoła! Naczelnik urzędu będzie czekał na nią przed domem i bez ogródek oświadczy, że jeśli nie przyjmie jego propozycji, to spotkają ją kolejne nieprzyjemności!

Co zrobi Ilona? Czy ulegnie szantażowi mężczyzny?

Marta zatrudni Romę! Lenarska uwiedzie Mikołaja?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×