"Na Wspólnej" odcinki 2882-83. Maks chce rozwieźć się z Iloną! Zabierze jej dziecko! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2882. odcinku serialu "Na Wspólnej" Maks spotka się z Wszołą, dawnym kochankiem swojej żony! Gdy wróci do domu, będzie wściekły! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2882. we wtorek, 28.05.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W życiu Ilony (Anna Samusionek) pojawi się mroczna postać z przeszłości. Wszoła (Marek Kasprzyk), jej dawny kochanek i naczelnik jednego z oddziałów Urzędu Skarbowego, znów będzie miał ochotę na romans! Zdybicka nie będzie chciała o tym słyszeć, ale urzędnik zrobi wiele, aby postawić na swoim!

Aniela i Witkor zostaną porwani przez bandytów! Grozi im śmierć?!Zobacz więcej

W 2882. odcinku serialu "Na Wspólnej" Wszoła zacznie mścić się na Ilonie za to, że go odrzuciła. W firmie Zdybickiej pojawi się niezapowiedziana kontrola skarbowa. Urzędnicy skontrolują także galerię Maksa (Adam Fidusiewicz). Brzozowski będzie zaniepokojony nadmierną aktywnością skarbówki i pójdzie spotkać się z Wszołą, który opowie mu o swoim romansie z Iloną!

Gdy Maks wróci do domu, będzie wściekły! Zabierze dziecko i wyprowadzi się z domu! W 2883. odcinku "Na Wspólnej" Ilona spróbuje przekonać go do powrotu, ale Brzozowski oznajmi jej, że kolejny raz nie może wybaczyć jej zdrady i wnosi pozew o rozwód!

Załamana Ilona postanawia postawić wszystko na jedną kartę. Wypłaci z banku pół miliona złotych i z pomocą Michała (Robert Kudelski) spróbuje zastawić na Wszołę pułapkę, aby raz na zawsze pozbyć się prześladowcy!

Wszoła będzie chciał zgwałcić Ilonę! Zdybicka zabije go w obronie własnej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×