"Na Wspólnej" odcinki 2884-85. Aniela i Witkor zostaną porwani przez bandytów! Grozi im śmierć?! [CO SIĘ WYDARZY]

Wiktor i Aniela wpadną na trop nielegalnej hodowli psów. Gdy dotrą na miejsce zostaną zaatakowani przez bezwzględnych przestępców! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2884. w poniedziałek, 30.05.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Niedawno okazało się, że Joasia (Anna Cieślak) nie jest jedyną córkę Wiktora (Robert Gonera). Początkowo Aniela (Barbara Liberek) nie potrafiła zaakceptować nowego-starego związku ojca, ale ostatecznie udało im się dogadać.

Mikołaj zjawi się z kwiatami u Marty! To randka? Zobacz więcej

Aniela mocno angażuje się w ochronę zwierząt. W 2884. odcinku serialu "Na Wspólnej" namierzy lokalizację nielegalnej hodowli psów i poprosi ojca, aby pomógł jej sprawdzić to miejsce. Gdy dotrą na miejsce, faktycznie znajdą tam zmaltretowane psy! Niestety nie zdołają nikogo powiadomić o swoim okryciu... Zostaną zaatakowani przez właścicieli hodowli, ogłuszeni zamknięci w piwnicy!

Wszoła będzie chciał zgwałcić Ilonę! Zdybicka zabije go w obronie własnej?Zobacz więcej

Następnego dnia Joanna zacznie się niepokoić o ojca i siostrę. W 2885. odcinku serialu "Na Wspólnej" postanowi zawiadomić policję. Funkcjonariusze nie potraktują jej jednak poważnie i nie będą chcieli połączyć tej sprawy z nielegalną hodowlą. Pomoże im dopiero Sławek (Mariusz Słupiński). W tym samym czasie Wiktor i Anna wciąż będą siedzieli związani w piwnicy. Córka Strzeleckiego zacznie panikować!

Czy mafia wyda na nich wyrok śmierci?

Marta zatrudni Romę! Lenarska uwiedzie Mikołaja?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×