"Na Wspólnej" odcinki 2889-90. Darek będzie miał "przybranego syna"! Jarogniew da mu w kość? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2889. odcinku serialu "Na Wspólnej" fundacja przydzieli Darkowi pierwszego podopiecznego, 12-letniego Jarogniewa. Sprawdź, jak będzie układać się ich współpraca!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2889. w poniedziałek, 10.06.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Darek (Michał Mikołajczak) postanowi zrobić wszystko, aby odzyskać reputację i prawo do wykonywania zawodu adwokata. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ Rada Adwokacka zażąda od niego wykazania pewnej działalności społecznej.

Marta Wierzbicka wraca do serialu po dwóch latach nieobecności! Co słychać u Oli?Zobacz więcej

Żbik postanowi zaangażować się w działalność fundacji zajmującej się wsparciem dla trudnej młodzieży z rozbitych rodzin. W 2889. odcinku serialu "Na Wspólnej" zostanie mu przydzielony pierwszy podopieczny, Jarogniew (Olgierd Jaworski). Szybko okaże się, że Darek nie ma zbyt dużej cierpliwości do dzieci. Jarogniewowi ciągle coś będzie nie pasowało i będzie niezwykle marudny. Nieco ożywi się tylko, gdy zobaczy luksusowe auto swojego opiekuna.

Już po jednym wspólnym dniu Darek będzie miał dość! W 2889. odcinku serialu "Na Wspólnej" zadzwoni do Rady, aby spytać czy jego wniosek o skrócenie zawieszenia w zawodzie został już rozpatrzony pozytywnie. Mecenasom zaimponuje odważny krok Żbika, ale postanowią sprawdzić, jak długo będzie w stanie wytrwać. Wszystko będzie więc wskazywać na to, że Jarogniew zostanie ze Żbikiem na dłużej!

Czy Darek udźwignie ciężar odpowiedzialności za młodego człowieka?

Wszoła będzie chciał zgwałcić Ilonę! Zdybicka zabije go w obronie własnej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×