"Na Wspólnej" odcinki 2891-2892. Tosia sprowadzi Ulę na złą drogę! Córka Hofferów zacznie palić i imprezować! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2891. odcinku "Na Wspólnej" Ula przekona się, że Tosia bardzo się zmieniła. Zacznie ją namawiać do imprez i palenia papierosów! Na takim zachowaniu przyłapie ją Kamil! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2891. w środę, 12.06.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ostatnio rodzina Hofferów przeżywała trudne chwile. Nałóg i pobyt na odwyku Kamila (Kazimierz Mazur) był dużym egzaminem dla jego związku z Zuzą (Małgorzata Socha). Wygląda na to, że jednak ich problemy się nie skończą, bo teraz zaczną je mieć z Ulą (Sherazade Wolff)!

W klubie Bruna pojawią się dilerzy! Krawczyk zdoła się ich pozbyć?Zobacz więcej

W 2891. odcinku "Na Wspólnej" Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) zabierze Ulę na imprezę organizowaną przez swoich znajomych. Choć na początku córka Hofferów nie będzie przekonana, to jednak przebywanie w starszym towarzystwie będzie jej imponować. W końcu kiedy Tosia namówi ją do zapalenia papierosa, ta nie odmówi! Nauczy ją też kłamać. Następnego dnia Tosia zaprosi do domu swojego chłopaka Aleksa (Kornel Ruciński) i jego siostrę. Nastolatek będzie próbował rozkręcić imprezę, ale Uli się to nie spodoba. W końcu Tosia uzna, że przyjaciółka musi trochę wyluzować - rozpuści jej włosy i namówi na pozowanie z Aleksem do czułych zdjęć!

W tym momencie do domu wejdzie Kamil. Widząc, co się dzieje, wścieknie się! Jak poradzi sobie z nastolatkami?

Współwięźniarka chce zgwałcić Ilonę! Zdybicka przyzna się do winy, aby się ratować?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Bolo (gość)

    Omg jakis pedofil obmacuje Ule, Kamil wchodzi do domu i to widzi, a Zuza zachowuje sie jakby nic sie nie stalo

    06.07.2019 12:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×