"Na Wspólnej" odcinki 2905-2906. Kubie i Przemkowi grozi więzienie! Smolny im pomoże? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2905. odcinku "Na Wspólnej" Kuba i Przemek będą musieli ponieść konsekwencje swoich czynów. Po tym jak bezdomny, Major, trafił przez nich do szpitala, chłopcom będzie groziło więzienie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2905. w poniedziałek, 8.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kuba (Kacper Łukasiewicz) i Przemek (Eryk Cichowicz) ostatnio zaangażowali się w kręcenie dość kontrowersyjnych filmików, które później publikowali w Internecie. Głównym bohaterem ich streamów został bezdomny, Major (Krzysztof Wrona). Doszło do tego, że chłopcy wpadli na bardzo głupi pomysł i podrzucili mu ładunki hukowe, które później podpalili!

Kuba i Przemek podłożą bezdomnemu ładunki hukowe! Będą mieli poważne kłopoty...Zobacz więcej

Major, przez zespół stresu pourazowego, będzie bardzo wyczulony na wspomnienia wojny. Gdy chłopcy odpalą ładunki, mężczyzna dostanie ataku histerii! Trafi do szpitala z zawałem serca i jego życie będzie zagrożone. Kuba i Eryk wpadną w prawdziwe kłopoty, gdy w 2905. odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że grozi im do trzech lat więzienia! Tym razem Smolny (Łukasz Konopka) postanowi im pomóc. Zrozumie, że jest to częściowo także jego wina i przyzna, że zawiódł jako ojciec.

Gdy w 2906. odcinku "Na Wspólnej" stan Majora się poprawi, Krzysztof odwiedzi go w szpitalu i poprosi go, by nie wnosił oskarżenia przeciwko jego synom. Czy bezdomny im pomoże? A może jeszcze bardziej pogrąży chłopców?

Anastazja dramatycznie potrzebuje przeszczepu! Grozi jej śmierć!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×