"Na Wspólnej" odcinki 2909-2910. Roma skompromituje Martę! Przez nią Konarska wróci do picia?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2909. odcinku "Na Wspólnej" Roma zacznie wcielać swój plan zniszczenia Marty w życie. Doda jej alkoholu do drinka, przez co Konarska nawali w pracy i odbierze jej przyjaciela! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2909. w poniedziałek, 15.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Od samego początku Roma (Julia Kamińska) planowała wygryźć Martę (Joanna Jabłczyńska). Aby to osiągnąć nawiązała nawet romans z Mikołajem (Krzysztof Wieszczek). Jednak 2909. odcinku "Na Wspólnej" Lenarska pójdzie na całość!

Ilona w końcu wyjdzie na wolność! Zostanie oczyszczona z zarzutów?Zobacz więcej

Roma poinformuje Martę, że zaraz musi przeprowadzić wywiad ze znaną reżyserką (Ewa Szumska). Konarska będzie wściekła, bo miała przełożyć to nagranie, ale Lenarska szybko wymyśli jakieś kłamstwo. Przez to Marta zjawi się w studiu spóźniona i nieprzygotowana i w dodatku wypije kawę, którą poda jej asystentka, nie wiedząc, że wcześniej dolała do niej alkoholu! Wywiad okaże się klapą, a reżyserka oskarży ją o brak profesjonalizmu. Konarska będzie przygnębiona i poczuje wielką ochotę na wino...

Wkrótce Martę będzie czekał kolejny cios. Roma zaaranżuje "przypadkowe" spotkanie na dziedzińcu z szefową. W ten sposób Konarska dowie się, że jej asystentka ma romans z Mikołajem! Po tym spotkaniu Marta wróci do domu i wypije kilka szklanek wina... Następnego dnia zaśpi na spotkanie w redakcji, na którym Roma znowu zacznie działać za jej plecami!

Czy Marta w końcu zorientuje się, że Roma nie jest jej przyjaciółką?

Pogrążona w depresji Ewa spowoduje wypadek! Ucierpi w nim Ela!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×