"Na Wspólnej" odcinki 2940-41. Weronika dowie się, że prawie zabiła człowieka! Zgłosi się na policję? [CO SIĘ WYDARZY]

Weronika dowie się, że potrąciła człowieka! Czy wyrzuty sumienia pozwolą jej dalej żyć? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2940. w środę, 11.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) wsiądzie za kółko po spożyciu alkoholu. W trakcie jazdy w coś uderzy... Jakiś czas później okaże się, że potrąciła młodego człowieka!

Elżbieta wyzdrowieje? Szwajcarski chirurg podejmie się operacji!Zobacz więcej

W jaki sposób Weronika dowie się o tragedii? W 2940. odcinku serialu "Na Wspólnej" razem z Robertem (Dariusz Wnuk) będzie przejeżdżać niedaleko miejsca wypadku. Policjant zatrzyma się i zapyta kolegów, co się stało. Funkcjonariusze powiedzą mu, że ktoś potrącił młodą dziewczynę! Weronika szybko połączy fakty i zrozumie, że to ona spowodowała wypadek!

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Rozstocka będzie bliska omdlenia, ale nic nie powie Tadeusiakowi. Cały czas jednak będą nią targać wyrzuty sumienia. W końcu opowie o wszystkim Agnieszce (Katarzyna Walter) i powie, że musi iść z tym na policję. Przyjaciółka stanowczo jej tego zabroni! W 2941. odcinku serialu "Na Wspólnej" pojedzie razem z Weroniką do szpitala, aby dowiedzieć się, w jakim stanie jest ofiara.

Pogrzeb Joachima bez Anastazji! Dlaczego dziewczyna nie pożegna brata? Zobacz więcej

Okaże się, że poszkodowana, która była bardzo obiecującą sportsmenką, jest w bardzo ciężkim stanie i walczy o życie. Roztocka będzie przerażona! Gdy na korytarzy zobaczy zrozpaczoną matkę dziewczyny, coś w niej pęknie. Czy przyzna się do przestępstwa?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Rafał (gość)

    Był błąd w opisie.

    31.08.2019 13:38
  • Rafał (gość)

    Weronika zgłosi się na Policję a nie zgłosi się Panie Macieju.

    31.08.2019 13:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×