"Na Wspólnej" odcinki 2942-43. Bruno zaćpie się do nieprzytomności! Przyjaciele siłą wyciągną go z nałogu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2942. odcinku serialu "Na Wspólnej" Bruno będzie już wrakiem człowieka. Czy przyjaciele będą w stanie wyciągnąć go z narkotyków? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2942. w poniedziałek, 16.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Bruno (Dawid Czupryński) wpuścił do swojego klubu dilerów narkotykowych, a także sam uzależnił się od substancji psychoaktywnych. W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" sytuacja całkowicie wymknie mu się spod kontroli.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Krawczyk po raz kolejny zażyje narkotyki. Jego organizm powoli zacznie odmawiać posłuszeństwa. W 2942. odcinku serialu "Na Wspólnej" Norbert (Michał Malinowski) znajdzie naćpanego Bruna leżącego we własnych wymiocinach! Mimo niechęci, przyjaciel postanowi mu jakoś pomóc.

Dilerzy zaatakują Malwinę! Potną jej twarz?!Zobacz więcej

Sytuacja nie będzie się jednak poprawiać. Bruno szybko zacznie mieć objawy zespołu odstawienia. W 2943. odcinku serialu "Na Wspólnej" przyjaciele będą musieli siłą powstrzymywać go przed zażycie kolejnej dawki...

Czy narkotyki zniszczą życie Krawczyka? A może dzięki pomocy bliskich znów wyjdzie na prostą? Przekonamy się już wkrótce!

Jarogniew trafi do szpitala! Jest ciężko chory?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×