"Na Wspólnej" odcinki 2945-46. Roman wykopie z ziemi bombę?! Będzie potrzebował pomocy wojska! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2945. odcinku serialu "Na Wspólnej" Roman wraz z wnukiem wyruszy na poszukiwanie skarbów! Czy sprowadzi na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2945. w czwartek, 19.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Już wkrótce bohaterowie serialu "Na Wspólnej" będą świętować urodziny Romana (Waldemar Obłoza)! Rodzina i przyjaciele kupią mu mnóstwo prezentów, wśród których będzie wykrywacz metali. Niewinny upominek może okazać się śmiertelnie niebezpieczny!

Elżbieta przejdzie operację w Szwajcarii. Wróci do pełni zdrowia? Zobacz więcej

W 2945. odcinku serialu Roman zaprosi Ksawerego (Adam Tomaszewski) na poszukiwanie skarbów! Chłopiec będzie bardzo podekscytowany, więc Hoffer postanowi się zawczasu przygotować. Kupi kilka rzeczy na targu staroci i zakopie na obszarze poszukiwań.

Mikołaj ostatecznie rzuci Romę i wyzna miłość Marcie! Konarska mu wybaczy?Zobacz więcej

Na jego nieszczęście wnuczek wcale nie będzie chciał szukać tam, gdzie Roman zakopał swoje "skarby". W pewnym momencie maszyna zacznie jednak piszczeć. Chcąc nie chcąc ojciec Marty (Joanna Jabłczyńska) będzie musiał zacząć kopać. W pewnym momencie zorientuje się, że trafił na... minę!

Roman będzie przerażony! Każe wnukowi uciekać i wezwać pomoc. W 2946. odcinku serialu "Na Wspólnej" na miejscu pojawią się saperzy! Czy Roman znalazł się w śmiertelnej pułapce?!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×