"Na Wspólnej" odcinki 2946-47. Robert pozna prawdę o wypadku Weroniki! Czy policjant będzie krył ukochaną? [CO SIĘ WYDARZY]

Weronika ukrywała przed Robertem prawdę o wypadku, lecz policjant w końcu wszystkiego się domyśli! Doniesie na partnerkę czy będzie ją krył? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2946. w poniedziałek, 23.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Robert (Dariusz Wnuk) od dłuższego czasu próbuje zrozumieć, co dzieje się z jego partnerką Weroniką (Renata Dancewicz). Kobieta nie chce się przed nim przyznać, że spowodowała wypadek, w którym prawie zginęła młoda dziewczyna!

Aneta i Darek na pierwszym USG! Prawnik ucieszy się z potomka?Zobacz więcej

W 2946. odcinku serialu "Na Wspólnej" Tadeusiak w dalszym ciągu będzie próbował wyciągnąć od ukochanej czym się zadręcza. Bezskutecznie. W końcu, gdy Weronika po raz kolejny pojedzie do szpitala, Robert sam połączy ze sobą fakty. Zrozumie, że niedawny wypadek to nie była zwykła stłuczka. Również Roztocka poczuje, że Robert już wie. Będzie przerażona!

W końcu zdecyduje się na poważną rozmowę z partnerem. W 2947. odcinku serialu "Na Wspólnej" Robert spróbuję przekonać ją do przyznania się do spowodowania wypadku. Weronika nie będzie chciała o tym słyszeć. Odpowie mu, że nie może skazać swoich dzieci na dom dziecka! Tadeusiak będzie rozdarty, lecz ostatecznie obieca ukochanej, że nikomu nie powie o tym, czego się dowiedział.

Aby dowiedzieć się, jak dalej potoczą się losy Roberta i Weroniki, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Mikołaj ostatecznie rzuci Romę i wyzna miłość Marcie! Konarska mu wybaczy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Mikołaj ostatecznie rzuci Romę i wyzna miłość Marcie! Konarska mu wybaczy?Zobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×