"Na Wspólnej" odcinki 2948. Czarne chmury nad związkiem Weroniki i Roberta. Rozstaną się? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2948. odcinku "Na Wspólnej" Weronika zacznie się poważnie martwić o przyszłość swojego związku z Tadeusiakiem. Mężczyzna wyzna prawniczce, że nie potrafi dłużej żyć w kłamstwie. Czy Robert zostawi Roztocką? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2948. w środę, 25.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przed Weroniką (Renata Dancewicz) trudne chwile. Po tym jak Roztocka potrąciła młodą dziewczynę w jej związku z Robertem (Dariusz Wnuk) nie układa się najlepiej. Na szczęście kobieta może liczyć na wsparcie przyjaciółki (Katarzyna Walter).

Dilerzy zaatakują Malwinę! Potną jej twarz?!Zobacz więcej

W 2948. odcinku "Na Wspólnej" Weronika wyzna Agnieszce, że od czasu wypadku jej relacje z Robertem są napięte. Nie będzie pewna, czy ich związek przetrwa tak ciężką próbę. Olszewska poradzi przyjaciółce, żeby przestała się zadręczać, a spróbowała zrobić coś dobrego! Pierwszym krokiem może być na przykład zbiórka pieniędzy na rehabilitację potrąconej Kamili czy ulepszenie oświetlenia ulicy, na której miał miejsce wypadek.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Niestety Robert oznajmi Weronice, że jest już na skraju wytrzymania. Nie wie jak długo będzie potrafił kryć ją przed dziećmi i kolegami z pracy. Słowa Tadeusiaka zabolą prawniczkę. Kobieta poinformuje go mu, że może się wyprowadzić! Jakiego wyboru dokona Robert? O tym przekonamy się już wkrótce...

Hebel przegoni dilerów z klubu Bruna? Mafioso wkroczy do akcji!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×