"Na Wspólnej" odcinki 2951-52. Na policję zgłosi się świadek wypadku! Weronika jednak pójdzie siedzieć? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" policja może wpaść na trop Weroniki! Czy kobieta zostanie aresztowana? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2951. we wtorek, 1.10.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Weronika (Renata Dancewicz) spowodowała wypadek samochodowy i zbiegła z miejsca zdarzenia! Postanowiła nie zgłaszać się na policję i liczyć na to, że funkcjonariusze nigdy nie zdołają jej namierzyć. Czy to będzie dobra decyzja?

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W 2951. odcinku serialu "Na Wspólnej" Weronika dowie się, że wyznaczono nagrodę dla osoby, która wskaże winnego potrącenia Kamili (Nadia Cholewa). Wśród bliskich Roztockiej wybuchnie panika! Robert (Dariusz Wnuk) będzie wściekły na Agnieszkę (Katarzyna Walter), że namówiła jego partnerkę do ukrycia prawdy. Tymczasem na komendę zgłosi się osoba, która będzie twierdziła, że była świadkiem wypadku.

Aneta i Darek na pierwszym USG! Prawnik ucieszy się z potomka?Zobacz więcej

Następnego dnia w kancelarii Weroniki pojawi się policja. Funkcjonariusze zaczną wypytywać ją o wypadek, a ich pytania będą sugerować, że znają już wszystkie fakty w sprawie. W 2952. odcinku Roztocka zostanie wezwana na komendę na oficjalne przesłuchanie. Kobieta będzie gotowa przyznać się do wszystkiego!

Na miejscu będzie na nią czekał Robert. Czy ukochany zdoła wyciągnąć ją z kłopotów?

Ola Zimińska zaręczona! Czarnoskóry Peter oświadczy się na ślubie jej rodziców! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×