"Na Wspólnej" odcinki 2954-55. Ostrowski się zakochał?! Co łączy go z nową ordynatorką? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" będziemy świadkami specyficznej relacji, jaka narodzi się między Ostrowskim a ordynatorką Kleczewską. Czy to początek romansu? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2954. w poniedziałek, 7.10.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po aferze ze śmiercią ojca Maćkowiaka (Mateusz Grydlik), Ostrowski (Marek Kalita) musiał zrezygnować ze stanowiska ordynatora, ale udało mu się zachować pracę w szpitalu. Jak ułoży sobie relacje z nową szefową, doktor Kleczewską (Agnieszka Michalska)?

Hebel porwie Bruna! Zafunduje mu "odwyk"?Zobacz więcej

W 2954. odcinku "Na Wspólnej" będzie trzeba podjąć trudną decyzję w sprawie pacjenta, dla którego jedynym ratunkiem będzie przeszczep. Ostrowski stanie po stronie ordynatorki i będzie ją bronił przed zarzutami innego lekarza, Adamskiego (Tomasz Piątkowski).

Zachowanie Ostrowskiego nie umknie uwadze Kamila (Kazimierz Mazur), który stwierdzi, że Arek zgadza się z Kleczewską we wszystkim i wyraźnie lubi jej towarzystwo. Zacznie podejrzewać, że jego były szef może czuć do niej miętę.

Roman zostanie bohaterem i gwiazdą! Co zrobi?Zobacz więcej

W 2955. odcinku serialu Ostrowski pójdzie na spotkanie z dyrektor Kolendą (Katarzyna Wajda). Menadżerka szpitala zacznie go wypytywać o Kleczewską i wspomni o licznych skargach, które na nią spływają. Arek będzie tym oburzony! Znów stanie w jej obronie.

Tego samego dnia umrze pacjent, który oczekiwał na przeszczep. Ordynatorka będzie bardzo poruszona tą sytuacją i zacznie się obwiniać. Ostrowski nie zostawi jej samej w trudnym położeniu i postara się ją jakoś pocieszyć.

Z czego wynika sympatia Ostrowskiego do nowej szefowej? Czy będziemy świadkami romansu w serialu "Na Wspólnej"? Czas pokaże!

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×