"Na Wspólnej" odcinki 2983-84. Przemek ucieknie z domu! Przez zakazaną miłość zostanie bezdomnym?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2983. odcinku serialu "Na Wspólnej" Przemek Smolny ucieknie z domu! Na poszukiwania chłopca wyruszy Dagmara. Czy zdoła przemówić mu do rozsądku? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2983. we wtorek, 26.11.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przemek (Eryk Cichowicz) zakochał się w nauczycielce! Ich romans już wkrótce wyjdzie na jaw, przez co Dagmara (Katarzyna Ucherska) straci pracę, a młodemu Smolnemu zacznie grozić relegacja ze szkoły...

Iga weźmie udział w niebezpiecznej akcji policyjnej! Michał znów straci ukochaną?Zobacz więcej

W 2983. odcinku serialu "Na Wspólnej" Smolny (Łukasz Konopka) stwierdzi, że Przemek powinien błagać nauczycieli, by zechcieli promować go do maturalnej klasy. Chłopak będzie miał jednak zupełnie inne plany. Oświadczy dyrekcji, że woli nie skończyć szkoły, niż skorzystać z ich obłudy!

Nastolatek wyjdzie ze szkoły i zniknie bez śladu. Nie wróci na noc do domu i nie poinformuje nikogo o swoim miejscu pobytu. Bliscy Przemka będą bardzo zmartwieni. W 2984. odcinku serialu "Na Wspólnym" o zaginięciu dowie się także Dagmara. Postanowi poszukać go na własną rękę.

Polonistka znajdzie młodego Smolnego w pustostanie zajmowanym przez Majora (Krzysztof Wrona). Czy zdoła nakłonić go do powrotu do domu?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×