"Na Wspólnej" odcinki 2984-2985. Iga weźmie udział w niebezpiecznej akcji policyjnej! Michał znów straci ukochaną? [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Sławek postanowi zastawić pułapkę na mafię, która grozi Marcie. W 2984. odcinku "Na Wspólnej" uzna, że wykorzysta do tego Igę! Co ona na to? Michał znów straci ukochaną? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2984. w środę, 27.11.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Iga (Lidia Sadowa) i (Robert Kudelski) w końcu mogą być razem. Po chorobie Brzozowskiego i małym trójkącie miłosnym z Andrzejem (Tomasz Schimscheiner) są wreszcie szczęśliwi. Ale czy na długo?

Dramat Michała! Straci Igę, bo lekarze zabronią mu uprawiać seks?Zobacz więcej

Wkrótce policja zajmie się sprawą mafii, nad którą pracuje Marta (Joanna Jabłczyńska) Tymczasem w 2984. odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) również nie będzie próżnować i stworzy algorytm, dzięki któremu znajdzie ogłoszenia zamieszczane w internecie przez mafię zajmującą się niewolniczą prostytucją. Sławek (Mariusz Słupiński) będzie chciał, by do grupy przestępczej zadzwoniła podstawiona kobieta i udawała zainteresowaną "pracą marzeń". Mikołaj powstrzyma przed tym Martę, więc wybór Dziedzica padnie na Igę!

W 2985. odcinku Sławek spotka się z policjantką i zapyta, czy gotowa jest wniknąć pod przykryciem w struktury mafii. Ona jednak będzie miała wątpliwości - przecież właśnie zaczęła sobie układać życie z Michałem... Jak to się skończy?

Bogdan oświadczy Joannie, że wie o jej zdradzie! Rozstaną się?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×