"Na Wspólnej" odcinki 2986-87. Pożegnalny seks Igi i Michała! Policjantka wkroczy w struktury mafii [CO SIĘ WYDARZY]

W 2986. odcinku "Na Wspólnej" Michał wyjdzie ze szpitala! Iga, jego ukochana, myślami będzie już jednak gdzie indziej... Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2986. w poniedziałek, 2.12.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Michał (Robert Kudelski) powoli dochodzi do zdrowia i chce zacząć nowe życie z Igą (Lidia Sadowa). Zanim to jednak nastąpi policjantka musi wyruszyć na niebezpieczną misję pod przykrywką. Czy uda jej się zinfiltrować mafię bezwzględnych stręczycieli?

Smolny zaakceptuje związek Przemka i Dagmary! Co zrobi matka chłopca?Zobacz więcej

W 2986. odcinku serialu "Na Wspólnej" Michał dowie się, że będzie mógł wreszcie opuścić szpital! Od razu zadzwoni do ukochanej, aby podzielić się z nią tą radosną nowiną. Iga nie odbierze jednak telefonu. Będzie u swojej matki.

Policjantka będzie przeżywała bardzo ciężkie chwile, gdy jej matka będzie wspominała ostatnie chwile spędzone z siostrą, która zaginęła wiele lat temu. Dotrze do niej, że również ona może już nigdy nie wrócić do domu.

Żaneta zdradzi Wojtka?! Oczaruje ją przystojny Pedro!Zobacz więcej

Jeszcze tego samego dnia Iga spotka się z Michałem w jego mieszkaniu. W przeciwieństwie do Brzozowskiego, będzie w bardzo słabym nastroju. W końcu jednak pomiędzy nią, a jej ukochanym wybuchnie namiętność!

W 2987. odcinku serialu "Na Wspólnej" Brzozowski obudzi się po nocy spędzonej z Igą. Jej nie będzie już jednak przy nim. Policjantka umówi się już ze stręczycielami i zacznie udawać naiwną dziewczynę, aby wniknąć w struktury niebezpiecznej mafii!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×