"Na Wspólnej" odcinki 2986-87. Smolny zaakceptuje związek Przemka i Dagmary! Co zrobi matka chłopca? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2986. odcinku serialu "Na Wspólnej" Smolny zaprosi syna wraz z partnerką na pojednawczy obiad! Czy teraz w rodzinie znów będzie zgoda? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2986. w poniedziałek, 2.12.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przemek (Eryk Cichowicz) i Dagmara (Katarzyna Ucherska) będą razem na poważnie! Nauczycielka zostawi męża i zwiąże się z byłym uczniem! Czy rodzice chłopaka kiedyś się z tym pogodzą?

Bogdan rzuci się na Karola! Sam wymierzy sprawiedliwość?Zobacz więcej

W 2986. odcinku serialu "Na Wspólnej" zakochani obudzą się razem w łóżku. Będą wniebowzięci! Tymczasem Smolny (Łukasz Konopka) spróbuje wytłumaczyć Natalii (Magdalena Aleksander), że ich syn nie jest już dzieckiem i nie może tak po prostu kazać mu wrócić do domu.

Basia (Grażyna Wolszczak) zaproponuje mu, aby zaprosił Przemka i Dagmarę na obiad i spokojnie z nimi porozmawiał. Smolny podchwyci pomysł i ściągnie na miejsce również swoją byłą żonę. Przemek będzie bardzo zaskoczony, gdy ojciec powie mu, że nie ma innego wyjścia, jak tylko zaakceptować jego związek z Dagmarą.

Pożegnalny seks Igi i Michała! Policjantka wkroczy w struktury mafiiZobacz więcej

Natalia nie będzie jednak tak samo pogodzona z losem. Wprost powie Dagmarze, że uwiodła jej syna i sprowadziła go na złą drogę! Następnego dnia, w 2987. odcinku serialu "Na Wspólnej", Przemek przeprosi partnerkę za słowa matki.

Dagmara stwierdzi jednak, że Natalia miała trochę racji. Czy nauczycielka zacznie mieć wątpliwości?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×