"Na Wspólnej" odcinki 3010-3011. Norbert porwany przez afrykańskich terrorystów! Agata nie może mu pomóc? [CO SIĘ WYDARZY]

To nie koniec problemów Norberta! W 3010. odcinku "Na Wspólnej" Agata dowie się, że jej mąż został porwany przez afrykańskich terrorystów! Uda się go uratować? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3010. w środę, 22.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Norbert (Michał Malinowski) jakiś czas temu zdecydował się na wyjazd na wolontariat w Afryce. Jego żona, Agata (Aleksandra Radwan) nie była zachwycona tym pomysłem, a teraz okaże się, że jej wątpliwości były słuszne! Owczarek nie tylko poważnie zachoruje, ale czeka go tam coś jeszcze gorszego!

Bandyci skatują ojca Igora! Dziennikarz będzie następny?Zobacz więcej

W 3010. odcinku "Na Wspólnej" nagle okaże się, że Norbert został porwany przez afrykańskich terrorystów! Agata będzie przerażona! W 3011. odcinku serialu uzna, że musi natychmiast jechać do Afryki i ratować męża! Przyjaciele oczywiście spróbują ją powstrzymać, ale dziewczyna będzie bardzo zdeterminowana. W końcu Bruno (Dawid Czupryński) zagra nieczysto i ukradkiem schowa jej paszport…

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Tymczasem z Afryki cały czas będą przychodzić niepokojące wieści... Co stanie się z Norbertem? Uda mu się wyjść z tego cało?

Jerzy będzie zazdrosny o Izę?! Zobaczy, jak ta flirtuje z innym!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Masakra (gość)

    Na wspólnej straszne głupoty wypociny totalne

    04.01.2020 09:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×