"Na Wspólnej" odcinki 3246-3247. Michał dowie się, co działo się z Kingą! Odnajdzie ją? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3246. odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie chciał dowiedzieć się wszystkiego o Kindze. To, co usłyszy, wstrząśnie nim... Czy odnajdzie Kingę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3246. w poniedziałek, 28.06.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Michał (Robert Kudelski) był w szoku, kiedy jego ślub z Igą (Lidia Sadowa) został przerwany, bo pojawiły się pewne dowody na to, że... Kinga (Ilona Wrońska) żyje! Już niedługo nastąpi przełom w tej sprawie...

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Serial TVN ma już 18 lat! Co wydarzyło się w 1. odcinku?Zobacz więcej

W 3246. odcinku serialu "Na Wspólnej" Iga wróci z Gdańska i wyzna ukochanemu, co ustaliła. Okaże się, że rozmawiała z kobietą, przy której znaleziono paszport Kingi. Brzozowski, kiedy zrozumie, że jego żona być może rzeczywiście żyje, postanowi natychmiast pojechać do Gdańska.

Na miejscu razem z Dziedzicem (Mariusz Słupiński) usłyszą, że Kinga była przetrzymywana przez psychopatę przez wiele miesięcy! Teraz nie wiadomo, co się z nią dzieje, ale w 3247. odcinku serialu Michał i policjanci znajdą w domu, w którym przetrzymywano Kingę, jej pierścionek...

Czy uda się znaleźć Brzozowską?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • m (gość)

    Kinga powinna wrócić do serialu z inną aktorką.

    28.06.2021 20:41
  • Do Janka (gość)

    A gdzie ktoś pisał o błedach? Tylko mi chodzilo o to, że jedna osoba podaje różne pseudonimy, bo "nie chce Kingi (a jaki mamy na to wplyw skoro Ilona Wronska chyba i tak nie wraca do serialu). Nikogo nie obrazam, a teksty "dupa boli" do do siebie prosze mowic albo komus w twarz a nie podpisujac sie innym imieniem jako niby inna osoba. Troche kultury. Nikogo nie obrazalam, ani bledow nie wytykalam. W oczy by tego ta osoba nie powiedziala.

    24.06.2021 10:58
  • Scenarzysci zrobia co chca (gość)

    Janka Zdzislawa Mania i Jarek to jedna osoba, co pisze podobne komentarze. Pod roznymi artykualami widac, ze to jedna osoba. Mozna zmieniac podpis, ale sposob pisania i bledy bardzo podobne.

    24.06.2021 10:45
  • Janka (gość)

    A dobrze że gościa od komentarzy dupa nie bolała, oczy go bolały od błędów i ortografia, ale od życia chyba nie bo tego jeszcze nie przeżył, bo to jest nie do końca wyjaśnione. Ale ten co dopieprza się "Do Mania" niech spojrzy na swoje błędy, komuś intryguje błędy, a swoje byki kturych narobił ful to co, tego nie widzi, odpieprz się od błędów, patrz na swoje i interesuj się życiem a nie błędami.

    23.06.2021 08:12
  • Zdzislawa (gość)

    Skonczcie z Kinga pozwolcie Michalowi I Ingdze ulozyc sobie zycie to juz do znudzenia odeszla Kinga I koniec odrzucacie ludzi od ogladania

    23.06.2021 03:55
  • Maniu! (gość)

    Ortografia się kłania, bo aż mnie oczy bolały od czytania droga Mianiu.

    22.06.2021 23:57
  • Jarek (gość)

    Mania zgadzam się z Tobą

    22.06.2021 19:25
  • Gosc (gość)

    Co ten tasiemiec wymysli!!!

    22.06.2021 18:23
  • Do Mania (gość)

    Nikogo nie wkurza, wieksozsc chce wiedziec co sie stalo. A Pan/Pani Mania widac, ze pisze komentarze pod roznyni pseudonimami. To jest tylko fikcja, scenarzysci maja taka prace, ze musza wymyslac.

    22.06.2021 18:15
  • Mania (gość)

    Skończcie rozdział Kingi tyle lat jej niema w,,, " Na Wspólnej" niech Michał ulorzy sobie życie z Iga, super policjantka i kobieta, niech ułoży sobie szczęśliwe życie, Ignas też potrzebuje matki, ona kocha was obuch. Poco same zdrady i choroby, ulorzcie scenariusz żeby pary były szczęśliwe i kochające. To się miło ogląda niech Michał, Iga, Ignas będą rodzina szczęśliwa tego im życzę. A Kinga niech zniknie z tego serialu, jak się wycofała to poco nanowo rujnować cały film i widzów wkorzac nowymi scenami. 🥰🥰