"Na Wspólnej" odcinki 3258. Daria znowu spotka na swojej drodze Adama! Wrócą do siebie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3258. odcinku "Na Wspólnej" Daria ponownie spotka Adama! Między dawnymi ukochanymi zaiskrzy... Wrócą do siebie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3258. w poniedziałek, 19.07.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Daria (Patrycja Tobajew) niedawno przeżyła miłosny trójkąt z braćmi Namysłowskimi. Nie skończyło się to za dobrze i od dawna nie ma z nimi kontaktu. Teraz jednak to się zmieni...

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Agnieszka będzie miała amnezję! Stanie się zupełnie inną kobietą!Zobacz więcej

Okaże się, że Daria wciąż myśli o Adamie i ma jego zdjęcie w swoich rzeczach. Zauważy to Luiza (Ada Drozd), ale Dziedzicówna utnie temat i powie, że spieszy się na staż w firmie Bartkowiaka (Tomasz Augustynowicz). Niestety od razu pojawi się problem – Daria niespodziewanie odmówi noszenia obowiązującej garsonki! Nieco później niedoszły szef dziewczyny będzie brał lekcje ekstremalnej jazdy samochodem. Jego instruktorem okaże się… Adam! Bartkowiak poskarży mu się na roszczeniowość byle stażystki, a ten, kiedy usłyszy, że dziewczyna nazywa się Daria, namówi mężczyznę, by dał jej jeszcze szansę.

W 3258. odcinku serialu "Na Wspólnej" Daria jednak zostanie przyjęta na staż i dowie się, że założycielem fundacji, w której ma pomagać, jest Adam! Kiedy byli kochankowie się spotkają, nie będą potrafili oderwać od siebie oczu i znowu zaiskrzy! Wrócą do siebie?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jolka (gość)

    Daria dziedzic spotka się z Adamem, czy miłość rozwinie się między nimi, jestem ciekawa, a Renata i Sławek co porabiają bo ich nie ma w tym serialu, może Daria zdradzisz co ojciec z macocha porabiają.

    07.07.2021 21:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×