"Na Wspólnej" odcinki 3270-3272. Michał porwany przez Klaudię! To ona zabiła Kingę?! [CO SIĘ WYDARZY]

W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" Klaudia uprowadzi Michała! Okaże się, że kobieta jest chora psychicznie i pewnym momencie wykrzyczy Brzozowskiemu, co stało się z Kingą! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3270. w poniedziałek, 9.08.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Michał (Robert Kudelski) próbował zbliżyć się do Klaudii (Sandra Staniszewska-Herbich), bo uznał, że dzięki temu dowie się czegoś o Kindze (Ilona Wrońska). To jednak odbiło się na jego relacji z Igą (Lidia Sadowa) i gorzko tego pożałuje...

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Agnieszka będzie miała amnezję! Stanie się zupełnie inną kobietą!Zobacz więcej

Wszystko dlatego że okaże się, iż Klaudia jest chora psychicznie! W 3271. odcinku serialu "Na Wspólnej" zjawi się w domu Michała i znajdzie go pijanego. Postanowi się nim "zająć" i go porwie! Gdy Brzozowski się obudzi, zorientuje się, że jest przywiązany do krzesła. Chwilę później w pokoju pojawi się Klaudia i powie, że to ona jest Kingą! Reakcja Michała nie spodoba jej się, więc wyciągnie nóż i zacznie krzyczeć, że to ona zabiła Kingę!

Tymczasem Ignaś (Bartłomiej Kaszuba) zorientuje się, że ojciec zniknął i powiadomi o tym Igę. Policjantka dowie się, że Dziedzic (Mariusz Słupiński) i Tadeusiak (Dariusz Wnuk) odkryli już, że Klaudia jest chora i może być niebezpieczna! Od razu ruszą poszukiwania Michała... Czy uda się go znaleźć na czas?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    Jak się nie podoba to nie patrz

    09.08.2021 20:59
  • Widzowie (gość)

    Lepiej żeby w wakacje nie było tego filmu, przerwa wakacyjna była by najlepsza, taka tandetę pokazujecie w tym serialu że nie trzyma nic się kupy, nie wiadomo o co chodzi, obrzydlo się te wasze pierdolenie o szopenie, nic podciwego żadnego wadku podciwego, na cholerne pokazujecie wątki kture nas nie interesują, czscie rozum postradali, czy koronowirus wam do głowy uderzył, ohyda i wstręt czujemy do waszego scenariusza. Zastanówcie się dobrze czy warto podzielić się nie akceptacja waszego scenariusza. 😠🤪

    03.08.2021 12:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×