"Na Wspólnej". Ola wróci tylko na chwilę! Dlaczego pojawi się w Polsce? [CO SIĘ WYDARZY]

Okazuje się, że postać Oli Zimińskiej pojawi się w "Na Wspólnej" tylko na chwilę! Dlaczego wróci do Londynu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Jak już informowaliśmy, Marta Wierzbicka wraca do "Na Wspólnej" po dwóch latach nieobecności! Jej serialowa Ola Zimińska wyjechała do Londynu na staż w kancelarii, a teraz wróci do Polski. Niestety, jak informuje Świat seriali tylko na chwilę...

Marta Wierzbicka wraca do serialu po dwóch latach nieobecności! Co słychać u Oli?Zobacz więcej

Wielu fanów zarzucało Oli Zimińskiej, że nie pojawiała się w życiu swoich rodziców, gdy mieli poważne problemy. Dlatego teraz wróci z Londynu, by uczestniczyć w ich ślubie! - Trudno, żeby się nie pojawiła - stwierdziła Marta Wierzbicka w rozmowie z Światem seriali. Choć wcześniej Ola sprawiała dużo problemów, teraz będzie zupełnie odmieniona! Na uroczystość przyjedzie z chłopakiem, który okaże się jej partnerem na życie. Niestety tuż po ślubie, Ola znowu pojedzie do Londynu, by ułożyć sobie życie ze swoją nową miłością.

Świetnie było pojawić się na planie, spotkać serialowych rodziców i wcielić się w rolę Oli, ale to będzie powrót tylko na chwilkę - zdradziła aktorka.

Cieszycie się, że Ola wróci, choćby tylko na chwilę?

Marek oświadczy się Dance! Czy Zimińska zgodzi się ponownie zostać jego żoną?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×