"Na Wspólnej". Paulina Chapko jest w ciąży! Ojcem dziecka jest znany i młodszy piłkarz! Ukochanych dzieli 9 lat!

Szczęśliwe chwile w życiu Pauliny Chapko. Polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z seriali "Na Wspólnej" czy "Ultraviolet" oraz filmów "Oszukane" czy "11 minut", pochwaliła się, że jest w ciąży! Oprócz ciążowych krągłości, Paulina Chapko pokazała także swojego ukochanego, który jest znanym piłkarzem!

Multimedia

Paulina Chapko jest w ciąży! Ojcem dziecka jest znany i młodszy piłkarz!

Paulina Chapko to polska aktorka, która w ostatnim czasie największą sławę zdobyła dzięki roli Eli w serialu "Na Wspólnej". Wcześniej Paulinę Chapko, zresztą razem z jej siostrą bliźniaczką, Karoliną, można było podziwiać m.in. w udanym serialu telewizji AXN pt. "Ultraviolet" czy filmie "Oszukane", który był dla sióstr pierwszym tak poważnym wyzwaniem aktorskim.

Plotki o ciąży Pauliny Chapko pojawiały się już od lutego, jednak artystka w żaden sposób ich nie komentowała. Aż do teraz, gdy opublikowała na swoim Instagramie zdjęciem ze swoim ukochanym, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuszek aktorki!

Diana Stankiewicz zaręczyła się! Była kandydatka Seweryna pochwaliła się złotym pierścionkiem!Zobacz więcej

Partnerem aktorki i ojcem jej dziecka jest znany ekwadorski piłkarz, Joel Valencia. Dawniej Ekwadorczyk grał w barwach m.in. Legii Warszawa oraz Piasta Gliwice, z którym w sezonie 2018/19 wywalczył Mistrzostwo Polski. Obecnie gra na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie AD Alcorcón, do którego jest wypożyczony z Brentfordu.

Paulina Chapko i Joel Valencia mieszkają wspólnie w Hiszpanii. Co ciekawe, między ukochanymi jest 9 lat różnicy. Paulina Chapko urodziła się 15 listopada 1985 roku, natomiast Joel Valencia na świat przyszedł 16 listopada 1994 roku.

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • bou (gość)

    Jak dla mnie może się walić z kim chce nawet z księdzem nic mnie nie zdziwi.

    25.05.2022 19:54
  • Patriotą (gość)

    Przecież to bambus jebany A ta szmata puściła się z asfaltem.dziwka

    21.05.2022 17:47
  • Troll Rasista (gość)

    Ha ha ha mudzyn,nie znam go

    21.05.2022 15:24
  • Pepe (gość)

    On jest znanym piłkarzem?🤣🤣🤣🤣 Pierwszy raz o nim słyszę

    21.05.2022 15:14
  • bou (gość)

    Jaki rasizm? Przecież w ciązy sie tyje.

    21.05.2022 11:48
  • Mario (gość)

    Z mamba fuj a nawet ja lubiłem.

    21.05.2022 09:48
  • ~sylvi (gość)

    Ten piłkarz o 9 lat młodszy za jakiś czas na pewno ją zostawi. Z dzieckiem na ręku. Niestety, taka prawda.

    20.05.2022 17:58
  • Do Joanna, poniżej: (gość)

    Joanna skończona kretynko, od kiedy polska jest krajem kościelnym?? Debilu wyjdź czasem ze swojej budy popatrzeć na świat...jak kretynie nie masz NIC do napisania to siedź prosta ruro w budzie ze stulonym pyskiem!!!

    19.05.2022 20:20
  • Joanna (gość)

    Wstyd mi za Polaków którzy piszą tu komentarze...nie wiedziałam ze państwo choć takie kościelne a taki rasizm w was przemawia. Przykro czytać....

    19.05.2022 20:12
  • Francesco de la vega (gość)

    Lubi kakao

    19.05.2022 19:55
  • Monia (gość)

    Ona grała chyba prostytutkę ale w barwach szczęścia

    19.05.2022 18:57
  • Debora (gość)

    Bardzo zycze pomyslnosci i spokoju. Piekni i zycie cudem jest....

    19.05.2022 11:07
  • Jula (gość)

    A ja wyczytałam że opinii o tej aktorce jest aż dziewiec, tylko pośmiewisko sobie robicie sami z siebie, a potem pretensje do Pana Boga że ma dzieci proste, zastanówcie się dobrze czy warto podzielić się z tymi aktorami co oni robią prywatnie, niech wstydu nie robią sami sobie, bo nam widzą informację o nich koło dupy wisi ile dzieciaków mające czy partnerów zmijaja jak rękawiczki i na kartę rowerowa siedzą, mam to w tyłku.

    19.05.2022 08:41
  • Jula (gość)

    To poco oglaszacie i wielce się chwalicie że Paulina jest w ciąży niech sobie będzie, my widzowie chcemy widzieć co będzie się działo w filmie Na wspólnej a nie prywatne życie aktorów, poco wypisujecie siedem wiadomości ze jest w ciąży z kim jaki ojciec będzie dziecka, jaki wzrost ma gdzie mieszkają ile miesięcy jest w ciąży, po cholerne takie pierdoly wypisujecie a potem pretensje że widzowie opisują takie opinie i komentarze, nie dawajcie pożywki do opinii i komentarzy, bo widzów serialu Na wspólnej nie obchodzi życie prywatne aktorów niech mają po dziesięć dzieciaków mam to w dupie co oni robią, nas interesuje co będzie dalej w filmie ale nie pierdoly aktorów i pretensje o rasizmie to po cholerne ten tematy sami poruszacie, do komentarzy i krytyk o filmie Na wspólnej to nie dajecie tele magazynu a co robią prywatnie aktorzy to informujecie, na huj nam idiotow pokazujecie i opisujecie bo dalej nie wiemy co się dzieje w tym serialu.

    18.05.2022 08:51
  • Sp (gość)

    Obrzydliwy rasizm . Twoje życie twoja sprawa . Niech Ci się układa A maleństwo niech zdrowe się urodzi.

    18.05.2022 08:09
  • bou (gość)

    Żeby się nie roztyła.

    17.05.2022 20:26