"Na Wspólnej". Piotr Jankowski wraca do serialu! Gwałciciel Adrian znów stanie na drodze Basi?! [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z nowych odcinków serialu "Na Wspólnej" na drodze Basi ponownie stanie gwałciciel Adrian! Czy znów będzie chciał ją skrzywdzić? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN - - sprawdź program tv

Kilka lat temu Basia (Grażyna Wolszczak) prawie padła ofiarą gwałciciela Adriana (w tej roli Piotr Jankowski, znamy między innymi z "Barw szczęścia")! Kobieta zdołała otrząsnąć się po tej traumie, lecz już wkrótce powrócą wszystkie straszne wspomnienia! Co się wydarzy?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Daria ma traumę poaborcyjną! Skorzysta z pomocy psychologa?Zobacz więcej

W firmie Brzozowskiej stery przejmie nowe kierownictwo i Basia zostanie zaproszona na spotkanie z nowych prezesem (Grzegorz Stosz). Kobieta będzie pełna obaw, leczy szybko odetchnie z ulgą, gdyż okaże się, że nikt nie chce jej zwolnić. Wręcz przeciwnie, nowy szef zaoferuje jej wyższe stanowisko!

Basia będzie bardzo zadowolona z takiego obrotu spraw. Gdy wróci do domu opowie o wszystkim Smolnemu (Łukasz Konopka) i wraz z nim uczci swój sukces butelką szampana. Radość nie będzie trwała jednak długo. Wkrótce potem okaże się, że najbliższym wspólnikiem nowego prezesa jest... Adrian.

Jak Brzozowska zareaguje na spotkanie z mężczyzną, których chciał ją zgwałcić? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×