"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Adam wyrzuci Darię z domu! To koniec ich związku? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Adam wciąż nie będzie gotowy na konfrontację z przeszłością... Gdy Daria zacznie drążyć temat, mężczyzna się wścieknie i wyrzuci ją z domu! Czy to będzie oznaczać koniec ich związku? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Gdy Daria (Patrycja Topajew) poznała Adama (Marcin Rogacewicz), poczuła że to może być mężczyzna jej życia. Opanowany, empatyczny, kochający. Okazuje się jednak, że nawet sparaliżowany wykładowca może skrywać jakieś mroczne tajemnice...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Renata przejdzie operację usunięcia piersi! Co zrobi Sławek?Zobacz więcej

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Na Wspólnej" córka Sławka nie będzie potrafiła powstrzymać ciekawości i zajrzy do kufra, którego jej ukochany strzeże jak oka w głowie. W środku znajdzie kobiece rzeczy i fotografię, na której Adam obejmuje piękną kobietę.

Zaintrygowana dziewczyna postanowi zaryzykować i wprost spyta partnera, kim jest kobieta ze zdjęcia. Nie usłyszy jednak odpowiedzi. Adam wścieknie się, urządzi jej awanturę i wyrzuci ze swojego mieszkania! Upokorzona dziewczyna będzie musiała wrócić do ojca...

Niedługo potem Adam jednak trochę ochłonie, przeprosi Darię i opowie jej całą prawdę. Okaże się, że kobieta ze zdjęcia nie żyje... Co się z nią stało? Jaki los czeka Darię i Adama? Dowiemy się dopiero jesienią!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×