"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Adrian przechytrzy Basię! Ostatecznie zniszczy jej karierę? [CO SIĘ WYDARZY]

Baliszewski okaże się o wiele trudniejszym przeciwnikiem niż ktokolwiek mógłby się spodziewać! Czy Basia i Smolny zostaną z niczym? Sprawdź, co się wydarzy w "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Adrian Baliszewski (Piotr Jankowski) ponownie pojawił się w życiu Basi (Grażyna Wolszczak) i znów próbuje zniszczyć jej życie. W tej chwili nie ma mowy o molestowaniu, psychopata zaczął stosować bardziej wyrafinowane metody, przez co trudniej go powstrzymać...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Miłka umrze na oczach Bruna! Chciała ratować Sandrę i Michela...Zobacz więcej

Baliszewski najpierw doprowadził do zwolnienia Brzozowskiej za rzekome doprowadzenie do wycieku wrażliwych danych, a teraz został też szefem jej męża i jemu również próbuje zniszczyć karierę. Basia i Krzysztof (Łukasz Konopka) nie zamierzają jednak poddać się bez walki.

Daniel (Michał Tomala), syn Basi, włamie się do komputera Adriana. Brzozowska będzie chciała w ten sposób znaleźć dowodu na to, że została wrobiona. Gdy jednak otworzy zawartość komputera, zorientuje się, że została po raz kolejny przechytrzona.

Baliszewski zostawi dla niej wiadomość, w której poinformuje, że przejrzał jej zamiary. Basia będzie przerażona. Będzie pewna, że z łatką oszustki nigdy nie uda jej się znaleźć porządnej pracy... Jak to się skończy? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Ewelina (gość)

  Nie wiem czemu ale nie mogę doczekać się tego wątku i ogólnie nowego sezonu 🙂

  11.08.2020 10:13
 • Gosc gosc @@@@@@@ (gość)

  Tomaszu karpinski zmien scenariusz bo ten film z tymi zdradami dziedzica nie wypali w tym sezonie jesiennym bo widzowie odradzaja ogladac to ohydztwo i kurestwo dziedzica pa @@@@@@@

  07.08.2020 10:02
 • bou (gość)

  Coś chyba nie trafili ze scenariuszem w tym roku.

  05.08.2020 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×