"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Adrian znów zacznie molestować kobiety! Kto będzie jego kolejną ofiarą?

W powakacyjnych odcinkach "Na Wspólnej" Adrian znajdzie sobie nową ofiarę. Czy spróbuje ją zgwałcić, tak jak próbował przed laty? Kto znajdzie się na celowniku zboczeńca? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W życiu Smolnego (Łukasz Konopka) i Basi (Grażyna Wolszczak) ponownie pojawił się Adrian (Piotr Jankowski), mężczyzna który przed laty chciał zgwałcić Brzozowską. Baliszewski zarzeka się, że się zmienił, wszystko jednak wskazuje, że to nieprawda...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Smolny zamontuje u Adriana ukrytą kamerę! Odkryje jego przekręty?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na Wspólnej" okaże się bowiem, że mężczyzna nie wyzbył się nawyków sprzed lat. Jego nową ofiarą będzie Barbara (Izabela Warykiewicz), następczyni Smolnego, którą Baliszewski zatrudni na prestiżowe stanowisko redaktor naczelnej.

Kobieta będzie przekonana, że nowe stanowisko może być dla niej przepustką do wielkiej kariery, lecz szybko okaże się, że Adrian ma wobec niej inne plany. Baliszewski pod pretekstem spraw zawodowych zwabi ją do swojego mieszkania i zacznie nachalnie podrywać.

Adrian przyjmie dziennikarkę w szlafroku i będzie zachowywał się obcesowo. Czy posunie się do próby gwałtu, jak to miało miejsce przed laty? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×