"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Chora Renata zaopiekuje się... synem Tatiany! Domyśli się prawdy o romansie męża? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnym odcinków serialu "Na Wspólnej" Sławek przyprowadzi do domu... syna Tatiany! Jaka będzie reakcja Renaty? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Renata (Marta Jankowska), żona Sławka (Mariusz Słupiński), ma raka. Po wakacjach okaże się, że nowotwór jest złośliwy, a pacjentka będzie musiała zostać poddana poważnej operacji. Dziedzic obieca żonie, że będzie przy niej. Czy jednak zdoła zapomnieć o kochance Tatianie (Olha Bosova)?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Renata przejdzie operację usunięcia piersi! Co zrobi Sławek?Zobacz więcej

Bardzo szybko okaże się, że nie będzie to takie proste, ponieważ Ukrainka również trafi do szpitala. Sławek będzie chciał jej jakoś pomóc i postanowi zaopiekować się jej małym synkiem. Renata zdziwi się na widok chłopca, ale nie będzie miała serca zostawić go bez opieki.

Żona Sławka szybko zorientuje się, że Jurij (Nikita Antonenko) bardzo lgnie do jej męża. Kobieta nie będzie jednak chciała tego komentować. Zamiast prowokować kłótnię, zdobędzie się na szczere wyznanie, które bardzo wstrząśnie niewiernym policjantem.

Nawet nie wiesz, jak bardzo żałuję, że trauma po stracie synów sprawiła, że nie zdecydowałam się na kolejne dziecko. Podejrzewam, że to właśnie żal, który latami w sobie nosiłam, przyczynił się do mojej choroby.

Jak potoczą się dalsze losy Sławka, Renaty i Tatiany? Odpowiedź na te pytanie znajdziemy w nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej", które pojawią się w TVN już jesienią.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Adam widz @@@@@@ (gość)

    Jak slawek morze spojrzec w oczy swoim tescia pani marii i wlodkowi on wiedza ze on zdradza renate z tania nie jest mu wstyd nie spojrzalm by im w oczy majac ich corke za zone @@@@@@@@@

    07.07.2020 07:44
  • Ada fanka!!!!!!!! (gość)

    Jurija niema ojca niech ojciec zaopiekuje synem a nie slawek bierz dzieciaka a renata sie wkurza i dobija sie ta choroba czy dziedzic tego nie widzi zaslepiony jest!!!!!!

    06.07.2020 17:38
  • Ola fanka ******** (gość)

    W tak krotkim czasie komisarz zakochal. Sie w tani to jest fenomen czy sie znali juz szybciej a z renata sa tyle lat i milosc wygasla to jest dziwne nie rozumiem jego ********

    06.07.2020 11:10
  • Romeo!!!!!!!! (gość)

    Renato daj czadu slawkowi wyzdrowiejesz jestem tego pewien jestes super kobieta znajdziesz sobie innego a zdrajce wypierdol na zbity leb dam tobie moj adres gratuluje !!!!!!!!

    05.07.2020 15:53
  • Roma######## (gość)

    Nie rozumiem tego komisarza ma dorosla corke chora zone niech zajmie sie swoimi kobietami niech opiekoje sie nimi. One potrzebuja jego wsparcia a nie tania przyjechala z ukrainy niech wypierdala&&&&&&&

    03.07.2020 12:28
  • Ada fanka!!!!!!!! (gość)

    A gdzie jest ojciec jurija niech sie nim opiekuje co tania byla natchniona komisarz ma zastapicu mu ojca chyba ze jest slawek ja bzykna //////////

    29.06.2020 11:23
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Jak jurij widzi jak slawek lezy z tania w lozku i ja obraca to do niego lgnie a Renate szlak trafia ten film schodzi na psy wcale go nie pokazujcie bo to jest szokujace@###@#@@

    29.06.2020 11:10
  • Maja i wnuczki??????/ (gość)

    Mam dwie nastoletnie wnuczki ogladaja na wspulnej i nie moga sie z tym pogodzic jak dziedzic moze zdradzac wlasna chora zone a seks erotyczny uprawiac zukrainka majac dorosla corke to jest facet bez skrupulow i honoru brzydzimy sie nim#######

    29.06.2020 10:44
  • Usa******!!!!!! (gość)

    Poco ta ukrainka tu przyjechala na ukrainie nie ma mezczyzn zeby ja wybzykali tylko slawka renacie odbiera on rodzine niech zajmie sie rodzina#####$

    28.06.2020 22:06
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Renato nie opiekuj sie jurijem ty jestes powarznie chora bedziesz dzieciaka chowala a slawek seks erotyczny bedzie uprawial z tania za twoimi plecami to jest kurestwo*****#$$$$$

    28.06.2020 21:57
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Pytacie jakie losy potocza sie renaty i slawka moja opinia jest taka po wakacjach Tania z synem wypad na ukraine a slawek niech sie opiekuje chora renata to wszystko bedzie olej bede zadowolona!!!!!@@@@

    26.06.2020 21:01
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Jak widze tego slawka jak patrzy na ta ukrainke to mi szlak trafia jakby nigdy nie kochal majac taka piekna zone renatr#######***

    26.06.2020 16:32
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Slawku bierzesz syna kpchanki pod opieke zajmi sie swoja corka ktora ma klopoty z narkotykami wogule sie nie interesujesz cos ty za ojciec chyba ona jest warzniejsza jak syn kochanki***!!!!!$##$##0

    26.06.2020 14:47
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Ukrainka z synem niech wypierdala na ukraine a dziedzicow niech zostawi w spokoju taki widze final to by bylo najlepiej przywlekla sie tutaj rozpierdalac malzenstwa horror!!!!!!!!!#######

    26.06.2020 09:58
  • Usa******!!!!!! (gość)

    Przecierz renata sie domysla jak slawek przyprowadzi tego chlopca nie litowalam bym sie oszusta kochankow**???///

    25.06.2020 20:30
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Nie wierze temu policjantowi on ma byc strozem prawa a robi takie rzeczy na oczach widow fuj *****

    25.06.2020 20:20
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Renato podejmujesz sie opieki syna tani a ona z slawkiem zdradzali cie za twoimi plecami to jest nie fer nie wierze im obojgu bylam w takiej sytuacji. *********####

    25.06.2020 20:12
  • Gosc filmu. ,!!!!!@@##### (gość)

    Renato podejmujesz sie opieki syna tani a ona z slawkiem zdradzali cie za twoimi plecami to jest nie fer nie wierze im obojgu bylam w takiej sytuacji. *********####

    25.06.2020 20:01