"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Dorota oszuka Ewę! Zmusi ją do kolejnych nielegalnych zabiegów?

Po wakacjach Ewa z serialu "Na Wspólnej" w końcu zrozumie, że Dorota nie traktuje jej poważnie. Czy uda jej się jakoś dogadać z szefową? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ewa (Ewa Gawryluk) niedawno otrząsnęła się po ciężkiej depresji i była bardzo szczęśliwa, gdy Dorota (Olga Bończyk) zaproponowała jej pracę recepcjonistki w klinice medycyny estetycznej. Szybko jednak okazało się, że wcale nie jest to praca marzeń...

Adrian znów zacznie molestować kobiety! Kto będzie jego kolejną ofiarą? Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Szefowa obiecała Ewie, że opłaci jej specjalistyczny kurs uprawniający kosmetologii i chirurgii estetycznej. Zamiast tego zmusiła ją do wykonywania nielegalnych zabiegów bez uprawnień. Po jednym z nich klient Ewy w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Po wakacjach okaże się, że ten wypadek nie zmienił nastawienia Doroty, która w dalszym ciągu nie będzie miała zamiaru wysłać pracownicy na kurs. Gdy żona Ostrowskiego (Marek Kalita) przypomni szefowej o obietnicy, dojdzie między nimi do bardzo przykrej rozmowy.

Czy panie dojdą do jakiegoś porozumienia? A może Ewa zostanie postawiona przed tragicznym wyborem - utrata pracy lub dalsze nielegalne działania? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×