"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Ewa stanie przed sądem za nielegalne zabiegi medyczne! Dorocie ujdzie to na sucho? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Ewa będzie miała duże problemy... Czy Arek, Aneta i Igor zdołają ocalić ją przed więzieniem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Gdy Ewa (Ewa Gawryluk) dostała pracę u Doroty (Olga Bończyk), myślała że szczęście w końcu się do niej uśmiechnęło. Okazuje się jednak, że może to być początek ogromnych kłopotów...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Kasia znajdzie nową miłość! Pozna niezłego przystojniakaZobacz więcej

Właścicielka salonu medycyny estetycznej zleciła bowiem Ewie wykonanie zabiegu, mimo że ta nie miała stosownych uprawnień. Klient salonu w ciężkim stanie trafił do szpitala... W powakacyjnych odcinkach "Na Wspólnej" Ewa będzie musiał ponieść konsekwencje tego błędu.

Nielegalny zabiegiem zainteresują się bowiem organy ścigania. Na całe szczęście Ewa będzie mogła liczyć na wsparcie Arka (Marek Kalita), który doda jej otuchy w tych trudnych chwilach. Nowak będzie też pod opieką dobrego adwokata, jej sprawą zajmie się Aneta (Dorota Krempa).

Sytuacja nie będzie jednak łatwa. Przeciwko Ewie będzie świadczyć wiele dowodów, a Dorota bez oporów zrzuci na nią całą winę. Sprawa szybko trafi też do mediów. Prawdę o tym, co dzieje się zakładzie Larkowskiej-Alex, spróbuje odkryć Igor (Jakub Wesołowski).

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×