"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Miłka umrze na oczach Bruna! Chciała ratować Sandrę i Michela... [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Miłka przedawkuje narkotyki podczas inwigilacji gangu Arniego! Jej życia nie uda się uratować... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Bruno (Dawid Czupryński) poznał Miłkę (Karolina Wasilewska-Buraczyk) w trakcie swojej pracy w fundacji zajmującej się przeciwdziałaniem narkomanii. Dziewczyna się w nim zakochała, a Krawczyk starał się robić wszystko, aby namówić ją do odwyku.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Gangsterzy zabiją Michela?! Zmuszą Sandrę do przemytu narkotyków...Zobacz więcej

Po wakacjach była dilerka rzeczywiście pójdzie na odwyk, lecz ucieknie z placówki, aby pomóc Brunowi w inwigilacji gangu Arniego (Gabriel Piotrowski), który porwał Michela (Mariusz Ochociński) i szantażuje Sandrę (Michalina Robakiewicz). Niestety, ta decyzja będzie miała tragiczne konsekwencje.

Miłka wyśle Brunowi SMS-a, w którym zapewni go, że dowie się, co dzieje się z Sandrą. Później pójdzie do Arniego, deklarując że chce wrócić do handlu narkotykami. Gangster połknie haczyk i da jej kilka działek. Zaprosi ją też do wspólnego świętowania odnowienia współpracy.

Michel stanie przed sądem! Jak zakończy się sprawa narkotykowej mafii?Zobacz więcej

Dziewczyna nie będzie chciała spalić swojej przykrywki i zażyje narkotyki. W pewnej chwili straci nad sobą kontrolę i przedawkuje! Jeszcze tego samego dnia Bruno dowie się, że jego Miłka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Natychmiast tam pojedzie, aby się z nią spotkać.

Dziewczyna straci przytomność na jego oczach... Lekarze od razu rozpoczną akcję ratunkową, lecz nie uda im się uratować pacjentki. Krawczyk będzie przy niej do samego końca...

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×