"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Rak Renaty okaże się złośliwy! Kogo wybierze Sławek - umierającą żonę czy zniecierpliwioną kochankę? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Na Wspólnej" Tatiana usłyszy przerażającą diagnozę! Czy Sławek będzie wspierał ciężko chorą żonę czy ucieknie z kochanką? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W finałowym, przedwakacyjnym odcinku serialu "Na Wspólnej" Renata (Marta Jankowska) dowie się, że ma nowotwór. Będzie to wstrząsająca wiadomość nie tylko dla niej, ale także dla Sławka (Mariusz Słupiński), który... chce się z nią rozstać i ułożyć sobie życie z kochanką...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Robert pójdzie na odwyk! Uda mu się wyjść na prostą?Zobacz więcej

Zarówno Dziedzic, jak i jego żona będą mieli nadzieję, że choroba nie okaże się bardzo poważna. Lekarze nie pozostawią im jednak żadnych wątpliwości. - Nowotwór jest złośliwy - usłyszy Renata z ust zaniepokojonego lekarza. Przed nią długotrwałe i ryzykowne leczenie.

Sławek nie będzie wiedział, co robić. Z jednej strony nie może zostawić chorej żony, a z drugiej Tatiana (Olha Bosova) nie zamierza być tylko dodatkiem. Wszystko wskazuje na to, że Dziedzic będzie musiał zerwać z kochanką... Czy będzie w stanie? Jak zareaguje Ukrainka?

Dalsze losy bohaterów serialu "Na Wspólnej" poznamy niestety dopiero jesienią. Zdjęcia do nowych odcinków zostały bowiem wstrzymane przez epidemię koronawirusa. Fani muszą zatem uzbroić się z cierpliwość!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Luzak$$$$$$$$$$ (gość)

    Jestem ciekawy jak ten film rozkreci sie po wakacjach kogo wybierze slawek zone renie czy zniecierpliwiona kochanke ta obiecujecie ze wszystko rozegra sie po wakacjach jak nie po mojej mysli to pierdole na te bajery nie bede ogladal $$$$$

    10.07.2020 21:30
  • Wera ####### (gość)

    Tania czy masz pokolei w tym globusie nie masz wstydu przyjechac do polski i rozpierdyknac malzenstwo dziedzicow kazdy mezczyzna na to poleci zeby ci wybzykac i kopnac w dupe czesc ok $####

    10.07.2020 20:37
  • Fanka****** (gość)

    A komisarz niewie kogo wybrac niech sie wypcha pakulami przecierz zone chyba a nie te przyblede ******

    09.07.2020 16:35
  • Widzka!!!!!!!!! (gość)

    Ogladam te urywki w internecie i wypowiedzi aktorow renaty slawka i innych aktorow jaki mniejwiecej ma byc scenariusz to jest pic na wode i fotomatarz podajcie w przyblirzeniu bo takie a moze to wypchajcie sie tym filmem zlikwidowaliscie ten serial w wakacje w teraz wode lejecie!!!!!!!!!

    09.07.2020 16:28
  • Widzka???????? (gość)

    Mam meza tez policjanta i troje dzieci corka w wieku dari ale takich przekretow nie pozwolila bym sobie robic ze dyzury nocne slawek sobie bierze to jest pic na wode aby sie odchamic z ukrainka wypierdolilam by na zbitu leb i kopla w dupe renato zrub to i kwita

    07.07.2020 13:55
  • Fanka###### (gość)

    Tania tak sie rozpuscila z dziedzicem ze caly serial psuja zmiencie scenariusz bo same zdrady az wstyd ogladac jeszcze nagie akty dzieci tez ogladaja ######

    07.07.2020 13:27
  • Fanka (gość)

    Renata i slawek sa malzenstwem zrobcie wspaniala rodzine w tym filmie. , ,,ok,,, ,**___!!!!!!!****** prosze. ,, ,,, ,

    24.06.2020 14:30
  • Laura,,,,,,,,????????0 (gość)

    Renato bierzesz tani dziecko pod opieke a slawek za twoimi plecami bzyka kochanke tanie to jest ochyda zastanów się renato , ,!!!!!!!!!!!!

    24.06.2020 14:23
  • Kibicka (gość)

    Ten film na wspulnej schodzi na psy policjant slawek tylko zdradza te renate to jest nie do wytrzymania ochyda poco go wyswietlacie bicka

    22.06.2020 21:15
  • Luzak (gość)

    Ten film

    22.06.2020 21:00
  • Laura (gość)

    No tak do sławka pasuje tatiana

    22.06.2020 16:12
  • Ada (gość)

    Tania jest ladna kobieta ale to nie swiadczy zeby odbierac chorej renacie meza komisarz bez sumienia brzydze sie nim

    22.06.2020 13:06
  • Fank (gość)

    Jak slawek mial glowe chora to renata przy nim siedziala w szpitalu a teraz ma ja

    20.06.2020 18:47
  • Widzka (gość)

    Opamietaj sie komisarzu co ty robisz tej renacie masz dorosla corke nie jest tobie wstyd przed corka

    20.06.2020 18:44
  • Fank (gość)

    Jak slawek mial glowe chora to renata przy nim siedziala w szpitalu a teraz ma ja

    20.06.2020 18:35
  • Fanka (gość)

    Jak

    20.06.2020 18:26
  • Fanka (gość)

    Komisarz jest bez sumienia zdradzac wlasna zone wattle i chanba niech przejrzy na oczy

    15.06.2020 13:49
  • Fanka (gość)

    Renato przejrzy no Oczywiscie ocz y na slawka co no wywija wypierdpl go na zbity leb

    14.06.2020 15:16
  • Błędy!!! (gość)

    W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Na Wspólnej" Tatiana usłyszy przerażającą diagnozę! Czy Sławek będzie wspierał ciężko chorą żonę czy ucieknie z kochanką? Sprawdź, co już wiemy!

    Nie TATIANA tylko RENATA USŁYSZY PRZERAŻAJĄCĄ DIAGNOZĘ!!!

    27.05.2020 16:23
  • ja (gość)

    To Sławek i Renata brali ślub?

    26.05.2020 20:54