"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Renata przejdzie operację usunięcia piersi! Co zrobi Sławek? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Renata z serialu "Na Wspólnej" usłyszy, że jedyną nadzieją jest dla niej operacja usunięcia piersi... Kobieta będzie potrzebowała od męża pełnego wsparcia. Co zrobi Sławek? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przed przerwą wakacyjną Sławek (Mariusz Słupiński) dowiedział się, że jego żona Renata (Marta Jankowska) choruje na raka, co pokrzyżowało jego plany ucieczki z kochanką Tatianą (Olha Bosova). Jak potoczą się dalsze losy jego i jego rodziny?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Sławek uderzy Darię?! Córka wygarnie mu, że to przez niego umrze Renata!Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Renata usłyszy ostateczną, dramatyczną diagnozę. Jedyną nadzieją na wyzdrowienie będzie dla niej operacja mastektomii, chirurgicznego usunięcia piersi. Załamana kobieta, nieświadoma zdrady męża, zada mu przejmujące pytanie.

- Czy po tym wszystkim nadal będziesz mnie kochał? Nawet jeśli nie będę w pełni kobietą?
- Tak, zawsze - skłamie w odpowiedzi Dziedzic.

Policjant nie będzie w stanie powiedzieć żonie prawdy... Okłamie także swoją kochankę, której nie powie o chorobie żony. Jaki skutek będą miały te wszystkie kłamstwa? Odpowiedź znajdziemy w premierowych odcinkach serialu "Na Wspólnej", które zostaną wyemitowane po wakacjach!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • USA. =========00000 (gość)

    Kazdy gliniarz to pijak i babiarz skacze z kwiatka na kwiatek tak jak slawek to robi jak nie renata to tania i jeszcze dzieciaka tani bierze pod opieke a daria to co to kwitek na pasze wstyd == === 0000000

    07.07.2020 21:40
  • Tola&&&&&& (gość)

    Ten serial na wspulnej nigdy nie byl tak interesujacy jak ostatnio wciagnelo mnie ogladanie taka dluga przerwa mnie zniecierpliwia co te rodziny wywina a przedewszyskim dziedzicowie niewierny komisarz&&&&&&&

    07.07.2020 13:15
  • USA00000000 (gość)

    W mojej rodzinie ogladamy ten serial i potem jest kometarz najwiecej komentuja kobiety na temat dziedzicow zadnego malzenstwa tak nie krytykuja jak renaty i slawka a dziedzic ma przerabane on jest wszystkiemu winien i maja racjel 000000000

    06.07.2020 14:19
  • Adam******* (gość)

    Dziedzic jako aktor jest ladnym aktorem dobrze gra role tylko ma takie scenariusze ze porzal sie boze zmiencie te role bo to pogarsza jego psobowosc i honor meszczyzny niech bedzie z renata to bedzie okej !!!!!!!########

    05.07.2020 12:27
  • Jan ogladam***** (gość)

    Slawek obiecal renacie ze bedzie przy niej i ja nie zostawi ale mnie sie wydaje ze to tylko przykrywka bo z drugiej strony stoi tania zniecierpliwiona *****

    03.07.2020 16:46
  • Ala z niesmakiem (gość)

    Daria wie ze ojciec zdradza renate bo go widziala jak migdoli sie z tania i on darie chce pobic za prawde wyjawni dario to wszystko renacie niech sie wstydzi policjant na taki zawod to nie wypada @@@@@@@@

    03.07.2020 14:01
  • Zechra%%%%%%%% (gość)

    Wczowam sie w sytuacje renaty chora na raka i zdradzona przez slawka nie umiem wyrazic opini o tym serialu zmiencie scenariusz bo zniechecacie mnie do tego filmu z tymi zdradami slawka %%%%%%

    02.07.2020 18:11
  • Zechra%%%%%%%% (gość)

    Wczowam sie w sytuacje renaty chora na raka i zdradzona przez slawka nie umiem wyrazic opini o tym serialu zmiencie scenariusz bo zniechecacie mnie do tego filmu z tymi zdradami slawka %%%%%%

    02.07.2020 18:05
  • Andrzej@@@@@ (gość)

    Ogladam ten serial z moja zona i wysluchuje wulgarne komentarzem mojej zony na temat dziedzica ale przyznaje jej racje bardzo sie wstydze tego faceta co on wyprawia z ta ukrainka zmiencie to bo to niewypada pokazywac wstyd !!!!!!!@@

    02.07.2020 12:59
  • Maja/////// (gość)

    Pani Maria przyjela Tania i jej syna pod dach a ona rozpierdala jej corki malrzenstwo nie jest jej wstyd a slawek drugi bezszczelny jak Mari morze spojrzec w oczy to jest bawidamek i rozpierducha &&&&&&

    29.06.2020 15:00
  • Lila?????***** (gość)

    Slawek oklamuje obydwie czy one sa glupie na ta przyblede to nasrac ale ty renato nie bronisz swojego honoru kobiety niedaj sie####@@@@@

    26.06.2020 16:14
  • Tola&&&&&& (gość)

    Renato jestes wspaniala zona niemoge przebolec tego slawka zdrajce******!!!!!!

    25.06.2020 21:20
  • Lila (gość)

    Renata to wspaniala kobieta a slawek to kochas. Z burdelu

    15.06.2020 17:43
  • USA (gość)

    Slawek tys nie komisarz tylkp babiarz ukrainek majac taka zone

    15.06.2020 09:21
  • USA (gość)

    Slawek tys nie komisarz tylkp babiarz ukrainek majac taka zone

    15.06.2020 09:19
  • Ulassla. L (gość)

    S

    15.06.2020 09:05