"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Renata umrze na oczach Tatiany?! Co zrobi kochanka Sławka? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków "Na Wspólnej" Renata straci przytomność na oczach Tatiany! Czy kochanka Sławka uratuje życie jego żony? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Renata (Marta Jankowska), żona Sławka (Mariusz Słupiński), ma nowotwór złośliwy. Jej mąż chciał ją zostawić dla kochanki, ale gdy dowie się o jej chorobie zmieni zdanie i postanowi zostać przy niej. Sytuacja w dalszym ciągu będzie jednak skomplikowana...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Miłka umrze na oczach Bruna! Chciała ratować Sandrę i Michela...Zobacz więcej

Dziedzic nie będzie umiał zerwać z kochanką Tatianą (Olha Bosova) i w dalszym ciągu będzie toczył grę na dwa fronty... W końcu o wszystkim dowie się jego córka Daria (Patrycja Topajew), a ostatecznie również Renata. W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Na Wspólnej" dojdzie do konfrontacji między żoną Sławka a jego kochanką.

Pomiędzy kobietami dojdzie do ostrej kłótni, aż w pewnym momencie Renata poczuje nagłe uderzenie silnego bólu i osunie się na ziemię. Tatiana będzie przerażona! Czy udzieli pomocy żonie mężczyzny, którego kocha? A może zostawi ją na pewną śmierć? Tego dowiemy się z nowych odcinków "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Tak gosc szok. ****((((()))))) (gość)

    Renata przeszla operacje usuniecia piersi troche jej lepiej a Slawek ten wieprz caly czas cala chorobe zony ja zdradza i oklamuje niby przy niej jest ale z litosci nie przytuli jej nie pocaluje a za ta suka ukrainska lata jak kiojt ona juz ma Dymitra i go odpierdoli komisarza a on zazdrosny i z Dymitrem sie pobije z kwiatami poleci do ukrainki na przeprosiny ale ostatni 3107 odcinek jeszcze pujdzie z ta szmata do lozka na porzegnalna noc ja wyruchac upoic sie ta pizda jej ale Renata wszystkiego sie dowie prawdy o zdradzie przez caly czas i go wypierdoli z mieszkania i dobrze zrobi bo brzydzila bym sie takim mezem ktory lezal i bzykal sie z inna szmata wyruchanyr i teraz miala bym sie polozyc z nim z taki kurwiarzem to ohyda Renato wyjeb go w huj niech idzie teraz do Tani a ona ma Dymitra i mu podziekuje za te bzykanie i teraz pysk zwiesisz jak swinia i plakal jak maly chlopiec i Renia narezcie zmadrzala i go wyjebala dziekuje ze to zrobilas czekam co teraz zrobi policjant wieprz !!!!!

    11.10.2020 12:52
  • Fanka gosci widz!!!!!!??????/ (gość)

    Dario nie daj zeby jakas pielegniarka ukrainka opiekowala sie Renata bo to bedzie kolezanka Tatiany beda w zmowie i beda ja dobijac do grobu a jeszcze obie beda sie braly za ojca Sławka bo beda mialy pole do popisu ze opiekuje sie slaba po operacji Renata a Tania bedzie odwiedzala kolezanke pielegniarke i beda obie patrzaly za dziedzicem zeby je bzykal obie rodzice Renaty nie wiedza ze Sławek juz taki dlugi czas zdradza chora Renatke i ukrainka i chca zapewnic corce opieke ale nie daj nastepnej szmacie zeby ta slaba macoche ktora napewno kocharz dobijaly do grobu zajmi sie sama albo z Adamem kochana Renatka nie dopusc tych szmat bo one napewno sa w zmowie i beda ja psychicznie i zdrowotnie dobijaly a na dodatek jeszcze Sławka odciagna od niej bo Tania napewno a bedzie miala okazje z zaludka ze przychodzi do kolezanki a ona do bzykania do Sławka bedzie przychodzila a biedna Renata bedzie na to patrzyla i sie wkurwiala i nerwy sobie szarpala az jej serce peknie bo napewno Sławek postanowienia takiego nie bedzie mial zeby ja wypierdolic bo tyle czasu latal za nia i ja bzykal a ta druga niech bedzie ladna to obie bedzie obrabial a Renata to co do grobu ja wpedza jak bedzie mosiala na to patrzec bo na Slawka nie jestem pewna tyle czasu ja zdradzal i byl tylko z litosci z Renata Dario zrub wszystko zebys ty mogla sie opiekowac i zatrudni ojca Slawka do opieki ale miej nadnim nadzur i go sprawdzaj cz jest z nia czy kiojtrzy to go wyjebcie z mieszkania i spokuj na huj wam taki kurwiarz jak bedzie dalej Renate zdradzal bo nas widzow szlak trafia jak to ogladamy czesc dziewczyny chyba dacie sobie rade pa pa !!!!!!?????

    21.09.2020 13:52
  • Wiera widz !!!????. gosc ??!!! (gość)

    Sytuacja na wspulnej jest przerazajaca ostatnie miesiace RE nata przechodzi horror chorobe operacje i zdrade niewiernego dziedzica i niema wspatcia u partnera kilka miesiecy Slawek zakochal sie w ukraince i naokraglo jam bzyka a biedna Renate oklamuje i mowi ze jej nie kocha ale ze tak powarznie zachorowala i bedzie miala operacje usuniecia piersi to jest z litosci znia taki skurwiel jebany dziala na dwa fronty jak tylko poznal ukrainke to dostal na leb i na dydek naokraglo ja bzykal i noce lezal i calowal tanie we lozku u niej a jak Renata poszla do szpitala to sprowadzil sobie ta szmate do swojego mieszkania az przylapala go Daria i zobaczyla ich naocznie jak Renate zdradza taki huj jebany wieprz swinski inaczej go nieidzie nazwac moze ma pretesje ze widzowie tak reaguja to niech wycofa sie z filmu bo na takiego wieprza niemozemy patrzec Renata przezyje operacje wruci do domu lekarz uznaja ze stan zdrowia pozwala jej opuscic szpital Slawek bedzie z nia ale to niebardzo mu wychodzi kilka godzin potem Renata w kieszeni w kurtce Slawka znajdzie rekawiczki Tatiany juz umnie by niebyl wyjebala bym go na zbity leb skurwiela chamowatego nie klucila bym sie z nim szkoda zdrowia i nerwow ale Renia chyba niema sil a co ten zdrajca zrobi nie wiemy on ja do grobu wpedzi z ta szmata bo nie zerwie z ukrainka ruchania bo potrzrbuje tego i ona tez tego potrzebuje to sa kurwiarze na nasz kraj a biedna Renatka cierpi ja bym ich wyjebala z tego filmu bo robia wstyd widza te szmaciarze czekam kiedy tego huj i ta suke wyjebiecie bo nie idzie ogladac czekam pa pa ????????!!!!!!!!!

    18.09.2020 20:50
  • Wiki widzka &&&&&&&& (gość)

    Miales szczesci ze tej Dari nie uderzyles , Slawku bo widzowie pojechali by po cie jak po byku ale ona powiedziala ci prawde jak ty te kobiety kocharz w parzyste ukrainke a nie parzyste Renate ty idioto gupkowaty i myslisz ze Daria nie powie Renacie o twojej zdradzie ze miales ukrainke w swoim mieszkaniu i ja bzykales ty swinio skurwiala a on w szpitalu w wielkim stresie byles u niej i widziales jak Renia to przechodzi i to badania a dopiero operacja powinies siedziec przy niej dzien i noc ale ty bedziesz wolal bzykac ukrainke bo Renaty nie bedzie jeszcze przez kilka dni to mieszkanie bedzie wolne do ruchania z ta szmata bo ona nato czeka bo jak nie to na leb dostaje a ty wieprzu swinski tak samo bo ja kochasz a z Renata jestes z litosci bo jest chora ale jak podzdrowieje wyjebie cie z Daria bo ta szmata bedzie miala dlugi i Daria to wysledzi a ty huju bedziesz je kryl bo pipe bedzie ci nadstawiala i ty komisarz i z taka sie zadajesz to jestes bez honoru i ambicji to jestes swinia do potegi zobaczmy jak dlugo to kurestwo bedziesz pokazywal to jest nie do ogladania ale po ciebie splynie jak po kaczce tylko pistolet i zastrzelic takiego huja swinskiego czesc wieprzu huj huj &&&&&

    16.09.2020 21:34
  • Lena €€€€€¥¥¥gosc (gość)

    Obejrzalam z rodzina film na wspulnej odcinek 3089 i urywki 3090 i my sa tak wkurwieni dziedzicu skurwialy Renate zawiozles do szpitala zostawiles ja tam w bardzo wielkim szoku bo jutro bedzie miala operacje a ty przyjmujesz ukrainke w waszym domu ale bedziesz mial pole do popisu bo Renaty kilka dni niebedzie w domu bedziesz latal jak kiojt i ja ruchal bo ona tego pragnie bo jak pare dni jej nie bzykales to na leb dostaje ale Daria was widziala jak sie lizaliscie bo jeszcze chwile byscie byli w lozku i sie ruchali a tak wam Daria przerwala ale ty skurwielu chcez corke pobic zato ze was widziala mowinies sie wstydzic ze masz chora tak powarznie zone a ty nadal ja zdradzasz z ta szmata ale kara boza przydzie i powykreca ci nogi i rece i dydek zebys wiecej niemug ukrainki ruchac kochaj i wspieraj chora Renate ona ci potrzebuje najwiecej ale ty z nia jestes tylko dla litosci bo sam mowiles ze kochas Tanie ty idioto jestes kurwiarz nie samowity jak tak dalej bedzie to huj na ten film bo kurwiarzy nie bedziemy ogladac masz byc z Renatka i ja kochac i wspierac tyle lat byla ci dobra Daria sie opiekowala lepiej jak wlasna matka a ty nie umiesz tego docenic tylko ci pipa ukrainki pachnie ale do czasu wszystko wyjdzie na jaw i wtedy bedzie horor i zostaniesz sam jak padalec i na to czekamy widzowie czesc huju nasrac na ciebie pa pa §§§§§§§§§§§§€€

    15.09.2020 21:37
  • Widzka gosc fanka§§§§§oo (gość)

    Obejrzalam film na wspulnej z moja rodzina i jestesmy tak zbulserowani dziedzice tym lujem skurwialym co on wyprawia te huj jebany tak oklamuje te zchorowana Renate ona ma miec piers ujeta i pyta slawka czy bedzie ja kochal mowi ze tak ale te slowa sa wymuszone i spotyka malego ukrainca na ulicy ten rak jest.tak frechowny do dziedzica ze jego mama jest chora przez niego a ten idiota jedzie do ukrainki ona chora bo jest nie wyruchana i dostaje na leb jak ja bzykales no okraglo to byla zdrowa a jak poswieciles wiecej czasu chorej Renatce to ta suka zaraz chora bo jej luja brakuje poco ty z ta szmata zadales sie ona nic nie warta przyjechala z ukrainy z dlugami albo tu narobila ze komornik jej wszedl na wyplate to czego ona jest warta tylko ruchania i dlugow robienia a ty idioto zania latasz jak kiojt kochaj biedna Renate ktura potrzebuje twego wsparcia a nie ta szmate ktura komisarza wydoi z kasy i z dupy zeby ja tylko ruchal bo dostaje na leb i tego jurija tez tak nastawia przeciwko ciebir bo mniej sie nimi zajumjez chlopie przemysl co ty robisz bo jeszcze troche to zostaniesz sam bo Renata tego nie wytrzyma tej zdrady i przylapie cie z tymi rekawiczkami tani kture masz w kieszeni kurtki i wyjebie cie poco ci taka szmata takie kurwisko niemasz oczu bedziesz zalowal ale tego ci zycze jak najbardziej powinies zostac sam jak knur wieprz i w rurach mieszkac bo nikt nie poda cie reki nasrac na huja wyruchanego szmaciarza i tak bedzie prosze o pana boga czesc huju huju !!!!!!!!!!!!

    14.09.2020 21:46
  • Fanka gosci widz!!!!!!??????/ (gość)

    Wdzisz dziedzicu Daria odkryla ze Tani na wyplate wszedl komornik to co ona robi z pieniedzmi jezeli pracuje albo zyje z ciebie z bzykania i nie placi za mieszkanie bo jak niemasz dlugu to komornik na pensje ci nie wejdzie to co ona jest warta czy ty slawku nie widzisz ze jest huja warta jest okolo 100 odcinkow w tym filmie a juz komornik ja sciga czy ty jestes gupkowaty bierzez taka szmate bo ci zalerzy na jej pipie do ruchania nic wiecej ona tylko kiojtrzy z toba niczym sie nie przejmuje a masz wspaniala zone tylko chora przeszla operacje i jakos zdrowieje i wruci do domu a ty huju ja zdradzasz ale role sie odwruca przydziesz po kolanach do Renatki ale bedzie zapuzno bo znajdzie dowud twojej zdrady rekawiczki ukrainki w twojej kieszeni i powinna ci wyjebac z domu idz do zadluzonej tani i ja ruchaj az dostanie na leb bo bym byla Renata nie zostawila bym ci mieszkania zeby ta.szmata z toba panoszyla sie w moim mieszkaniu jestes glupi jak huj idiota do potegi zadajesz sie z nia tylko dla tego bo pipe ci nadstawia a majac wspaniala zone Renate rozsadna stateczna tos ty tez huja wart bo patrzyz tylko na dupe do bzykania natym zycie nie polega ale jak jestes zaslepiony jej dupa to bedziesz cierpial w najblizszym czasie i czekam kiedy to nastapi to bede klaskac i wspierac Renate i Darie a ty bandzwole ruchaj dalej ta szmate ktura dostanie na globuz nie moge sie doczekac na idiote gubkowatego pa pa

    13.09.2020 12:19
  • Jowite luzak gosc******** (gość)

    Daria z Adamem odwiedzaja w szpitalu przed operacja usuniecia piersi chora Renate uwarza ja i kocha jak macoche a slawek przychodzi z kwiatami i caluje chora zone jak to widzi Daria wybucha szalem i awantura bo wie ze ojciec zdradza ja z tania kochanka i sobie tak pomyslalam co za huj jebany przed ludzmi i widzami udaje wiernego meza a to wieprz nie samowity ma piekna rozsadna kobiete a ze zachorowala i jest.w stresie i go nie przypilnowala bo niemyslala ze kutas zaraz znajdzie sobie ukrainska pipe do ruchania to on to wykorzystal nie uwage Renatki bo byla zajeta robieniem wynikow swojej choroby a ten kiernoz swinski bzyka ukrainke i opiekuje sie jej dzieciakiem a zone ma w dupie bo pipa tej szmaty warzniejsza jak chora i potrzebujaca wsparcia od meza co to za falszywa swinia ale miarka sie kiedys przebieze I wtedy zostanie sam bo ukraince sie zbrzydniesz jak kocie guwno bo cie wykozysta wybzyka i dostanie na leb od tego ruchania bo jurija mowi ze mama jest w szoku i depresji tylko wiecej ja ruchaj to od tej dupy dostanie na leb a ty wieprzu wybzykany zostaniesz jak kiojt sam bo Renata i Daria beda sie toba brzydzic takim wyrupotan hujem bo ja bym sie brzydzila taka swinia wyogierowana ktury oblecial tyle czasu ukrainke tylko skoncz z ta szmata to moze zona ci przebaczy ale jak znajdzie dowud zdrady rekawiczki tani w twojej kieszeni to jest pewna ze ja zdradzasz z ta szmata i albo odejdzie albo wyjebie cie jak psa za szmaty po huj jej taki kurwiarz wybzykany i wstyd sobie robic przed rodzina i widzami nie cierpia takiego zdrajcy wiesz ze widzowie cie nienawidza za te zdrady z ukrainka bo to ohyda pokazywac takie sceny kurwiarza masz dawac przyklad jako policjant a ty co wstyd pokazujesz i ohyde wypierdolic cie z tego serialu zobaczymy co wywiniesz dalej bo jestes swinia bez wstydu czesc knurze @@@@@######

    10.09.2020 11:54
  • Iga gosc w szoku. @@@@ (gość)

    I co dziedzicu skurwialy w szpitalu przy Dari i Adamie robisz pokaz jak kochasz swoja Renate przynosisz kwiaty calujesz falszywie wieprzu swinski a za plecami chorej zony zdradzasz ja z ukrainka bzykasz ja jak wieprz myslisz ze Daria i Adam otym nie wiedza przeciez Daria ci przylapala jak obtulasz sie z szmata ukrainska a teraz pokazujesz jakis kochajacy maz a jak wyjdziesz z szpitala od Renatki to polecisz do tani i bedziesz pipe jej lizal i bzykal ty knurze powinies sie wstydzic tak zdradzac te biedna zchorowana zone tys komisarz obronca prawa tys huj do wykastrowania i wypierdolenia ciebie z tego serialu jak dlugo jeszcze takiego wieprza zdrajce bedziemy ogladac my widzowie kochamy Renate i chcemy ja widziec dalej niech wyzdrowieje i ulozy sobie zycie i rodzine szczesliwa a tego knura i szmate nie pokazujcie jak niechcemy ich ogladac wypad z nimi na morze i utopic gnoji w huj niech rekiny ich zerzra czesc padalce @@@@@@@#$$##

    09.09.2020 21:34
  • Seba gosc zona##$###$ (gość)

    Ogladam z zona film na wspulnej juz przed wakacjami i teraz dalej ogladamy i sie wkurwiamy urywki kture pokazujecie i kometarze ten wielki komisarz skurwiel chamski tak zdradza i oklamuje ta chora biedna Renate ze nie idzie ogladac on jest z nia tylko z litosci ona tak powarznie chora na raka piersi czeka na operacje przezyje jakos operacje pan bog trzyma nadnia straz a dziedzic ten skurwiej jebany tak ja zdradza i oklamuje ze bym leb odcia jak kogutowi kwiaty przynosi do szpitala caluje ja falszywie niech kwiaty i calusy wsadzi sobie w dupe a z ta szmata ukrainska rucha ja jak suke lata za nia jak kiojt skurwialy bo on ja koch i Darie teroryzuje zeby go przed Renatka nie wydala wyjebcie huja na zbity leb tego padalca niech nie robi wstydu temu serialowi my z zona niemozemy ogladac tych wstretnych skurwieli wielki policjant a swinia falszywa i bezszczelna ma piekna zone chora tak powaznie a jemu sie chce pipy ukrainskiej my widzowie prosimy wyjebac obydwuch z tego filmu bo sie wkurwiamy i nerwy sobie szarpiemy a ten wieprz swinski udaje dobrego meza oklamujac i zdradzajac zone ona domysla sie i rekawiczki znajdzie w kieszeni kurtki to bedzie dowod do klamstwa ale huj nie przyzna sie poco jej taki padalec falszywy Renato jak wrucisz ze szpitala do domu wyjeb go na zbity ryj nie zostawiaj mu mieszkania zeby przyprowadzil tych szmaciazy i sie bzykal wieprz swinski padalec skurwialy won won wyjebac gliniarza i ukrainke i spokuj czekamy na ta chwile pa pa ######$$$$$$$

    09.09.2020 16:56
  • Ewa. @@##gosc widz @@@### (gość)

    Ogladajac po wakacjach te 3 odcinki obserwuje Sławka i jego postepowanie i odnoszenie sie do Renaty masz wzrok taki niesmialy wstydliwy bo widzowie cie kaszcza za te zdrady bzykanie ukrainki przeciez to jest ohyda tak na cala Polske pokazywac dzieci tez ogladaja moja 12.letnia corka mowi do mnie nie wyobraza sobie jak nasz tata by tak cie zdradzal i mam starszego syna wyjebalismy go za szmaty za drzwi po huj nam taki zdrajca i ciebie komisarzu tak samo masz wzrok taki metny nie czysty nie gnebi cie sumienie ze tak oklamujesz swoja powaznie chora zone renatke ona cie nie zdradza bo jest rozsadna kobieta i wie naczym polega milosc malzenska na wiernosci i szacunku dla drugiego wspolmalzonka a ty jak kiojt latasz za ukrainka i ja rucharz i calujesz wszedzie gdzie sie spotkacie a teraz wzrok spuszczasz bo jestes bez te kurestwo znienawidzony opiekuj i wspieraj swoja zone to nikt nie bedzie ci zarzucal i cie kascil jak kiojtrzysz ale badz z Renata i jej nie zdradzaj i zaopiekuj sie corka Daria Tanie odpierdol w huj na ukraine to bedziesz cycus i cie widzowie pokochaja zobacze co w nastepnych odcinkach wywiniesz to pojade po ciebie jak po wieprzu czekam na nastepne odcinki dowidzenia jak narazie nie poprawiasz sie pa pa padalcu @@@@@@@@

    05.09.2020 21:08
  • Tak gosc szok. ****((((()))))) (gość)

    Slawku jak ty 3089 odcinku pujdziesz do lozka Renaty i twojego z ukrainka i bedziesz ja w wlasnym domu bzykal to chyba nas widzow szlak trafi a zona Renata bedzie przebywala w szpitalu i czekala na operacje usuniecia piersi w wielkim szoku i w czarnej rozpaczy a ty bedziesz zabawial ukrainke to cie huj spali twoje miejsce jest przy zonie siedziec dzien i noc ja wspierac kochac i calowac ale ty wieprzu chyba nie bedziesz przy niej to jej serce peknie nie moge tej zdrady przebolec na huj ci szmata ukrainka z jej bachorem masz byc przy renacie tego wymagaja widzowie i prosza bardzo pa pa &&&&&&&

    05.09.2020 18:56
  • Widzka gosc fanka§§§§§ (gość)

    No wlasnie Slawek ! Po co ci tatiana skoro mas Renate powiedzial tobie jurija maly chlopiec wie ze tak sie nie robi ze sie nie oklamuje przedewszystkim tak powaznie chorej zony do ukrainca jak sie pytal czy to zona powiedziales nie tyle lat byla ci dobra do obslugiwania do opierunku do gotowania i szla do pracy a ty teraz mowisz ze to nie zona powinies sie wstydzic ty paskudzie brzytki jak poczules inna dupe to renia nie dobra bo byla rozsadna i uczciwa nie oklamywala cie tak jak ty to robisz latasz za ukrainka jak kiojt jak renata bedzie w szpitalu w najblizszych odcinkach a ty jej nie bedziesz obchodzil i kochal i wspieral bo jej tak obiecujesz tylko kiojtrzyl z ta szmata i opiekowal sie ukraincem to cie huj spali to przyjade do wytwurni i leb ci odetne jak psu i wyjebie ci z tego filmu poco masz robic wstyd i ochyde ty masz byc i opiekowac sie chora renatka bo my widzowie kochamy ja i pragniemy zeby wyzfrowiala i ty masz byc z nia i kochac zone a nie ta szmate ukrainska i jej bachora juri ci powiedzial poco ci mama jak masz zone renate a ty co zakochales sie w smarkuli i jej dupa jest inna niz zony tos huj niesamowity wieprz do wyjebania z tego serialu i spokuj nie bedziemy sie wkurwiac i czekac kiedy znow numer wywiniesz i oklamiesz renate i widzuw to cie szlak trafi poczekamy z niecierpliwoscia do.poniedzialku i ustatkuj sie to bedzie okej okej pa pa §«§§§§§§§§§§§§§§§

    04.09.2020 15:06
  • Ewa. @@##gosc widz @@@### (gość)

    Nawet maly jurija powiedzial poco ci moja mama jak masz zone nawet dziecko wie ze tak sie nie robi nie oklamuje czy zony czy partnerki ale slawku ty jestes super klamczuch i oszust jestem ciekawa czy tani powiesz ze masz renate powaznie chora czy ja bedziesz bzykal dalej i jeszcze w swoim domu to jest ohydne jak sie oglada a ty glowe spuszczasz bo niemasz czystego sumienia i renate dalej oklamujesz bo ci w glowie ukrainka sprzataczka na huj ci taka szmata jeszcze z dzieciakiem kochaj i wspieraj swoja zone i zainteresuj sie swoja corka jak ja kocharz a nie tam ukrainskimi szmaciarzi przede wszystkim ratuj tak bardzo chora na raka renate bo ona ci reke podala jak byles chory a teraz co pachnie ci dupa ukrainki ale do czasu pewniez zostaniesz sam i wtedy bedzie tragedia renata powinna ci wziac za szmaty i wyjebac ci z domu ma matke i ojca jeszcze ma jej kto pomuc i sie zaopiekowac a moze i daria zaopiekuje sie nia bo widac ze jest przywiazana z renata a ty huju zostan sam jak kiojt bo takiego skurwiela nikt nie bedzie chcial i z nim przebywac z takim wieprzem ruchajacym i obkiojtrzonym wstyd ogladac takiego paskuda pa pa zobaczymy @@@@@######

    02.09.2020 12:36
  • Ewa. @@##gosc widz @@@### (gość)

    Komisarzu bez jaj oklamujesz zone idziesz na rozprawe ukrainki z witalijem on zostaje wypuszczony tania traci przytomnosc bo jest zbzykana wielki policjant odwozi ja do szpitala potem odbiera malego ukrainca z szkoly i przywozi do swojego i renaty domu i sie nim opiekuje a renata jak to widzi jest w szoku tak sie opiekuje jak wlasnym synem dlaczego go nie zabrales do domu ukrainki opiekuj sie nim w ich domu to renacie nie bedziesz robil przykrosci bo nie bedzie widziala wez swoje manele i wyprowadz sie do tej szmaty ale ona kolo dupy ma swoje mieszkanie tylko patrzy gdzies dupe wtrynic a ty idioto przywleczesz ich obuch do swojego podczas nieobecnosci renaty ktora bedzie w szpitalu walczyla o zycie i po operacji przyjedzie do domu i polozy sie w te wyruchane lozko ty jestes swinia do potegi niemoge przebolec takiego skurwiela ktory tak zdradza i oklamuje swoja wlasna zone ktora jest tak powarznie chora i walczy z smiercia a on przyspaza jej jeszcze wiecej bolu bo naocznie ja zdradza a zona za grosz sie nie opiekuje ty wieprzu skurwialy niemoge sie doczekac kiedy wylecisz z ta szmata z tego serialu bo to jest ochyda ogladac i sie wkurwiac ty szmaciarzu w huj huj won #####@@@@@@@@

    01.09.2020 14:28
  • Lena €€€€€¥¥¥gosc (gość)

    Renata czeka na operacje usuniecia piersi jest w szoku i zalamani pschicznym bo straci piers i calkowita kobiecosc do szpitala zawozi ja slawek gdy wieczorem wraca do domu opiekuje sie jurijem synem kochanki a puznym wieczorem przychodzi tatiana i ty ja przyjmiesz zona czeka na operacje w wielkim szoku potrzebuje twojego wsparcia a ty kiojcie bedziesz zabawial ukrainke z synem bedziesz ja bzykal w renaty lozku jestes bez wstydu honoru i ambicji jestes wieprz niesamowity twoje miejsce jest przy lozku chorej zony opiekowac i ja wspierac dzien i noc a ty co caly czas oklamujesz zone idziesz na rozprawe z ukrainka zbzykana zawozisz do szpitala i zajmujesz sie jej synem a gdzie jest dla chorej zony miejsce ty sie nia nie interesujesz ty wolisz ukrainke ta szmate jak ja zruchales to moze bedziesz mial syna bo z biedna renatka chyba juz nie bo o to ci chodzi z twoich wypowiedzi mowisz ze masz corke ale nia sie nie interesujesz cos ty za ojciec i maz jak ty rodzina sie nie interesujesz tylko ukraincami w tak krutkim czasie zeby tak sie zakochac i tak sie kurwic to jestes fenomen i kiojt nad kiojty tak potrzebujacy tej dupy z renata tak nie potrzebowales bo jest rozsadna kobieta a ta jest suka ktora lubi i potrzebuje bzykania to widac jak jej te slepia chodza i nogami przebiera to jest kurwisko i na tak sie dales wielki komisarz obronca prawa i straznik moralnosci i na taka cie tylko stac a dla zony gdzie jest miejsce polozysz ja w wyruchanym lozku ty wieprzu i knurze nie moge cie przebolec ty zdrajco na szubienice sie naddajesz i leb odciac i wzucic w szambo zobaczymy co zrobisz po wakacjach to ci opisze doskonale zdrajco pa pa €€€¥¥¥¥

    31.08.2020 14:18
  • Zyta widzka zszokowana ££££££££££ (gość)

    Zaskoczona i zbulwersowana jestem postepowaniem slawka widzowie tak opisuja tak go krytykuja a on dalej kiojtrzy z ta ukrainska szmata i jej dzieciakiem masz tak powaznie chora zone zawiozles ja do szpitala na operacje usuniecia piersi ona jest w takim szoku w takiej depresji twoim obowiazkiem jest przyniej byc dzien i noc az przezyje operacje ja wspierac i kochac i tulic w ramionach tak jak ona zrobila gdy ty byles w szpitalu na operacji glowy a ty wieprzu co ty robisz ty pod nieobecnosc renaty opiekujesz sie jurijem przyjmujesz ukrainke ta szmate w swoim i renaty domu i w waszym lozku ja bzykasz czysty wieprzu swinski niepowazny jestes bez wstydu i honoru cos ty za kiojt skurwialy tak zdradzasz chora tak powarznie zone jeszcze we wlasnym domu i bachorem sie opiekujesz a on was widzi i do ciebie lgnie a gdzie jest miejsce dla chorej renatki jak po operacji przezyje to ja przywieziesz i polozysz w te wyruchane lozko ty swinio swinski a ta szmata niech sie zajmie praca ktorej niema tylko z dupy zyje z ciebie a ty w klamstwie i zdradzie zyjesz jestes hamem nad hamy i oklamujesz dalej ta biedna renate jak dlugo chcez to ciagnac bo nie idzie ani ogladac ani sluchc tego kurestwa kiedy was wyjebia z tego filmu przede wszystkim ukraincow najpierwszych potem ciebie huju jebany bo to jest szok wykurwic was i huj i spokuj bedzie nasrac na takie kurestwo do ogladania czesc wieprze ££¢¢¢£¢££¡

    29.08.2020 21:47
  • Fanka gosci widz!!!!!!??????/ (gość)

    Renata walczy o zycie jest w szpitalu do usuniecia piersi a ty opiekujesz sie malym ukraincem i ta szmata przyleci wieczorem do ciebie i bedziecie sie bzykac w renaty lozku czys ty slawku gupkowaty knur ona walczy o zycie a ty zabawiasz ukrainke i jej dzieciaka ona niema meza i ojca dzieciaka to jest huja warta a twoim obowiazkiem jest siedziec przy chorej renacie ale ty masz ja w dupie wolisz pizde ukrainki masz co ruchac wyjebac was z tego filmu bo niemoge tego przezyc ciebie hamie skurwialy i ta szmate jebana won won w huj wyjebac !!!!!!???????

    28.08.2020 10:59
  • Widzka gosc fanka§§§§§ (gość)

    Jestem gleboko rozgoryczona i widzowie tak sam z ktorymi rozmawiam gdy renata pujdzie do szpitala na operacje usuniecia piersi ty slawku bedziesz opiekowal sie jurijem a na dodatek ukrainka zjawi sie ü ciebie wieczorem puzno w twoim domu i bedziesz ja bzykal w lozku renaty ty wieprzu paskudny a maly ukrainiec bedzie na was patrzyl renata przed operacja ze strach i rozpaczy bedzie umierala a ty knurze bedziesz zabawial sie z ta szmata w jej lozku niejest tobie wstyd wieprzu swinski jak tak mozesz ochydnie zdradzac wlasna zone niema na ciebie slow jeszcze we wlasnym domu tyle jestes kaszczony i do ciebie nie dociera brzydzimy sie toba jako widzowie takiego kutasa jebanego a ta szmata poco poleciala do ciebie bo juz niemogla wytrzymac zeby te pizde wybzykal a z renaty sobie nic nie robisz jestes szczesliwy ze jej niema twoje miejsce jest przy lozku chorej zony siedziec dzien i noc i ja wspierac i opiekowac a ty wieprzu masz ja w dupie myslisz lepiej zeby umarla a z ukrainka uzywac swiata ale to do czasu przyjdzie czas ze ty bedziesz potrzebowal ratunku to dupe na ciebie wypna na takiego skurwiela znienawidzilam cie jak psa co ty wyprawiasz z ta szmata ukrainska wyjebcie ich z tego filmu bo szlak nas trafia czekamy jak najwczesniej ty bezszczelny huju huju huju §§§§§§§

    27.08.2020 21:29
  • Ja /////;;;julia gosc**** (gość)

    Slawku jestem zszokowana twoimi wypowiedziam renata mowi do ciebie ze ona jest winna jej choroba bo nie miala z toba dziecka syna.a ty mowisz zescie niechcieli miec dzieci ale ja mam corke ktura sie nie interesujesz twoje wypowiedzi sa takie cholerne aby.renate pozbyc przeciez ty sobie nic nie robisz z renaty tylko sie oddalasz od niej oklamujesz ja pujdziesz na rozprawe z ukrainka jej nie powiesz otym ta szmate zawieziesz do szpitala bo ma dupe pelna zes ja zbzykal a jurija przyprowadzisz do renaty i ma sie opiekowac idioto jak ona to widzi to jej serce peka jestes typ bezszczelny a ta szmata skurwiala tak samo bedziesz bachorem opiekowal sie a gdzie jest miejsce opieki dla chorej zony nie masz grosza litosci dla niej ty masz ja w dupie dalej klamiesz a kiojtrzysz.z ta szmata to jest wkurwiajace i was nadal pokazuja to sie brzydnie czy rezyser jest normalny czy tez nie.dziedzica i szmate wyjebac z tego filmu won do djabla fuj fuj kurwiarzy *******/////

    27.08.2020 14:21
NowszeStarsze