"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Robert uderzy Weronikę w twarz! Alkohol zniszczy mu psychikę? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Na Wspólnej" pijany Robert pobije Weronikę! Czy to już definitywny koniec jego związku z Roztocką? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Robert (Dariusz Wnuk) ma poważny problem z alkoholem i w końcu zaczyna to dostrzegać. Po wakacjach policjant zdecyduje się na odwyk, ale radość jego bliskich nie będzie trwała długo...

Adam wciągnie Darię w narkotyki? W ich związku pojawi się ktoś trzeci...Zobacz więcej

Bardzo szybko okaże się bowiem, że Tadeusiak nie jest w stanie dotrzymać słowa danego Weronice (Renata Dancewicz). Co gorsza, pijany Robert w trakcie kłótni z ukochaną uderzy ją prosto w twarz! Uderzenie będzie tak silne, że kobieta niemalże osunie się na ziemię.

Następnego dnia policjant pojawi się pod drzwiami ukochanej z bukietem kwiatów w ręku. Weronika akurat będzie maskować makijażem ślady po wczorajszym ciosie. Gdy zobaczy w drzwiach Roberta, będzie przerażona, ale postanowi go wysłuchać.

Chora Renata zaopiekuje się... synem Tatiany! Domyśli się prawdy o romansie męża?Zobacz więcej

Nie wiem, jak to się stało... Nie pamiętam. Strasznie się z tym czuję. Nie wiem, jak cię przeprosić. Wiem, napiłem się. Biorę urlop. Idę się leczyć. Już nie będzie wymówek. Nigdy sobie nie wybaczę tego, że cię uderzyłem.

Roztocka nie będzie jednak w stanie wybaczyć mu tego, co się stało. Na widok obojętności ukochanej Robert znów wybuchnie gniewem. *- Miałaś mnie wspierać! Ja zawsze byłem na twoje zawołanie. Kryłem cię po wypadku. Uratowałem ci życie. Mogłem zginąć! Zapomniałaś już o tym? - krzyknie.

Chwilę potem znów się uspokoi i poprosi Weronikę o ostatnią szansę. Czy Roztocka będzie w stanie mu zaufać? Przekonamy się jesienią!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×