"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Sławek okłamie Tatianę! Nie umie powiedzieć jej o chorobie żony... [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Sławek zaplączę się w sieć kłamstw i nie powie całej prawdy ani żonie, ani kochance. Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Renata (Marta Jankowska), żona Sławka (Mariusz Słupiński), usłyszała straszną diagnozę - ma nowotwór. Wiadomość o chorobie będzie szokiem nie tylko dla niej, ale także dla jej męża, który chciał ułożyć sobie życie z kochanką.

Sławek uderzy Darię?! Córka wygarnie mu, że to przez niego umrze Renata!Zobacz więcej

Policjant nie będzie widział, co zrobić. Obieca żonie, że jej nie opuści, ale nie będzie mógł przestać myśleć o Tatianie (Olha Bosova). Tymczasem Ukrainka weźmie udział w rozprawie mężczyzny odpowiedzialnego za śmierć jej brata. Będzie jej przykro, że ukochany zostawił ją samą w tak ważnym momencie.

Wyrok sądu nie przyniesie jej ulgi. Sprawca dostanie bowiem wyłącznie wyrok w zawieszeniu. W pewnym momencie Ukrainka źle się poczuje i straci przytomność. Gdy obudzi się w szpitalu, będzie przy niej czuwał Sławek. Policjant nie będzie jej jednak umiał powiedzieć o chorobie żony.

Jak długo Dziedzic będzie w stanie żyć w kłamstwie? Czy gdy prawda wyjdzie na jaw, straci zarówno Tatianą, jak i rodzinę? Dowiemy się po wakacjach!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Wera))))))) (gość)

    Dario powiedz renacie cala prawde o ojcu widzialas i wiesz wszystko onim jak was zdradza wyeksmitujcie go na zbity leb ta prawda wyjdzie na jaw czy predzej czy puzniej gratuluje )))))-)-))

    06.07.2020 11:48
  • Tolek bolek$$$$$$$ (gość)

    Policjant obiecuje zonie ze ja nie opusci a mysli tylko o kochance co to za myslenie to jest zdradzanie to jest niewypal na caly serial wypad z nim $%$%%%$$$$$%

    05.07.2020 15:36
  • Adam, ,,, /////// (gość)

    Tania trafila do szpitala z zazdrosci a jak slawek bedzie ja tak bzykal to zachwile bedzie w ciazy i co wtedy gliniarz zrobi ohyda zlikwidujcie ten film/////////

    04.07.2020 20:17
  • Wera))))))) (gość)

    Slawek oklamuje obydwie czy one tego niewidza nie wie ktora wybrac a klamie jak z nut renata za wiele mu pozwala sie rolowac to jest nie na porzadku malzenskim-)--)))))))))

    04.07.2020 19:51
  • Adam, ,,, /////// (gość)

    Slawek bedzie w szpitalu pilnowal tatiany a dzieciakiem tani ma opiekowac ma renata czy to jest chore czy gupkowate co ten gliniarz ma w tym globusie wstyd i chanba na caly film ////////////

    03.07.2020 21:59
  • Sos pomoc@@@@ (gość)

    W tym klamstwie dlugo sie nie uchowasz renata wie dobrze naco te klamstwa to jest wstyd jako policjant gratuluje?/////++++++

    02.07.2020 12:18
  • Adam, ,,, /////// (gość)

    Jestem mezem i ojcem tak jak slawek i w tym samym wieku ale jego postepowanie nie podoba mi sie meszczyzna w tym wieku powinien byc rozsadny i powarzny gratuluje czesc$$$$$$$$

    02.07.2020 12:09
  • Fanka (gość)

    Pani Maria ptrzyjela tanie i jej syna pod dach a ona odbiera renacie slawka rozbija malzenstwo bo jest kochliwa Mario wypieprz ja !!!!!!!#######

    02.07.2020 11:59
  • Lila####### (gość)

    Dziedzic powinien stracic rodzine to znaczy Renate i darie a ukrainka powinna kopnac go w dupe i by zostal na lodzie taki zdrajca??????@####

    26.06.2020 21:12
  • Fanka (gość)

    Renato zle zrobilas ze z slawkiem nie mialas dziecka to by bylo najlepsze rozwiazanie bo ukrainka tylko na niego czycha brzydka malpa ****!!!!!!

    26.06.2020 10:23
  • Lila####### (gość)

    Renato ty bedziesz opiekowala sie synem tani nie. Wierz a oni za plecami twoim beda uprawiali seks bo tak slawek robi jako merzczyzna jest brzydki !!!!!!!!

    26.06.2020 08:46
  • Ada**????? (gość)

    Poco ta tania przyjechala do polski rozpiepszyc malrzenstwo renaty slawka to barbarzynstwo #$$$##!!!!

    25.06.2020 21:37
  • Lila ,,,,,,, (gość)

    Przyjechała z ukrainy i chce rozpierdolic małżeństwo reni i slawka nie podoba mi się to. !!!!!*****_

    24.06.2020 18:02
  • Lila ,,,,,,, (gość)

    Slawek nie zdradzaj tej renaty w ten sposob bo to jest bezszczelne to ochyda. , ,,,,,,,, !!!!!!****pp

    24.06.2020 16:42
  • Fanka (gość)

    Slawek jest bezszczelny zdradzajac renate ona taka chora a on zabawia sie z ukrainka to wstyd i chanba