"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Smolny zamontuje u Adriana ukrytą kamerę! Odkryje jego przekręty? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Smolny zrobi wszystko, aby znaleźć jakieś haki na Adriana, swojego nowego szefa. Czy uda mu się pozbyć psychopaty ze swojego życia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Adrian (Piotr Jankowski) zdołał wymanewrować Smolnego (Łukasz Konopka) i teraz jest jego bezpośrednim przełożonym. Krzysztof musi teraz zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ochronić siebie i swój zespół przed nieprzewidywalnym psychopatą.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Adrian zabije Smolnego?! Będzie chciał upozorować samobójstwo...Zobacz więcej

Smolny postanowi zebrać jakieś twarde dowody, które pozwolą mu wykazać, że Baliszewski prowadzi nieczyste interesy. Po wakacjach nowy szef otrzyma od swojego zespołu maskotkę na szczęście. Mężczyzna ucieszy się z prezentu i postawi go w reprezentacyjnym miejscu w swoim gabinecie.

Gdy Krzysztof wróci wieczorem z pracy, z zadowoleniem stwierdzi, że Adrian połknął przynętę. W misiu została bowiem zainstalowana ukryta kamera oraz mikrofon. Również Brzozowska (Grażyna Wolszczak) będzie miała dobre wieści. Daniel będzie bowiem włamać się do laptopa Baliszewskiego.

Czy Basia i Krzysztof zdołają się pozbyć nieprzewidywalnego rywala? A może ich plan legnie w gruzach? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×