"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Wszystkie przekręty Gustawa wyjdą na jaw! Co zrobią Paweł i Beata? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Paweł skonfrontuje się ze swoim ojcem-złodziejem! Czy Gustaw okaże skruchę? Sprawdź, co wydarzy się po wakacyjnej przerwie!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Gustaw (Jan Monczka), ojciec Pawła (Grzegorz Kwiecień), niespodziewanie pojawił się w życiu syna i jego narzeczonej! Mężczyzna jest złodziejem i oszustem, który nie ma oporów przed wykorzystaniem najbliższych. Jak to się wszystko skończy?

Sławek uderzy Darię?! Córka wygarnie mu, że to przez niego umrze Renata!Zobacz więcej

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Na Wspólnej" Paweł i Beatka (Katarzyna Ptasińska) odkryją, że cała biżuteria, którą podarował im Gustaw pochodzi z kradzieży! Wójcik nie będzie wiedział, co robić. - Nie mogę przecież zgłosić tego na policji! Miałabyś kłopoty w związku ze złożeniem fałszywych zeznań - powie narzeczonej.

Ostatecznie postanowi osobiście załatwić całą sprawę z ojcem. Opowie mu o wszystkich nieprzyjemnościach, jakich Beata doświadczyła z jego powodu. Doda, że nigdy mu tego nie wybaczy! Gustaw okaże skruchę i obieca, że nie już więcej nie będzie obarczał ich swoimi problemami.

Czy ojciec Pawła na zawsze zniknie z życia syna? A może ostatecznie uda im się pojednać? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×