"Na Wspólnej" po wakacjach 2020. Zmiany w serialu! Co stanie się z Marią i Włodkiem? [CO SIĘ WYDARZY]

Okazuje się, że z powodu pandemii sporo musiało zmienić się na planie "Na Wspólnej"! Maria i Włodek będą odseparowani od bliskich! Co ich czeka? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ekipa serialu "Na Wspólnej" po przerwie wróciła na plan i pracuje nad nowymi odcinkami! Niestety okazuje się, że nie wszystko będzie takie samo jak kiedyś...

Adam wciągnie Darię w narkotyki? W ich związku pojawi się ktoś trzeci...Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Przez pandemię koronawirusa trzeba było pozmieniać różne wątki. Chodzi o to, by Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz, czyli serialowi Maria i Włodek, byli odseparowani od reszty ekipy.

W trosce o zdrowie seniorów wątki zostały tak zmienione, by aktorzy seniorzy nie mieli wspólnych scen z młodszą ekipą. Nie możemy ich narażać. Dotyczy to głównie pani Dykiel i pana Hryniewicza - zdradziła "Super Expressowi" osoba z produkcji.

Ekipa serialu dba o serialowe małżeństwo, gdyż Bożena Dykiel jakiś czas temu chorowała na serce, zaś Mieczysław Hryniewicz wiele lat temu pokonał nowotwór. Wygląda na to, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" Ziębowie będą spędzać czas tylko we dwoje!

Na razie młodsze pokolenie nie gra scen ze starszymi aktorami. Mój wątek jest powiązany z rodziną Ziębów. Ze scenariusza tymczasowo poznikały wspólne ujęcia - są one rozdzielone w trosce o zdrowie seniorów: Bożeny Dykiel i Mieczysława Hryniewicza - dodała serialowa Beata, czyli Katarzyna Ptasińska.

Jak zostanie zmieniony scenariusz? Co czeka Marię i Włodka? Odpowiedzi na te pytania poznamy wkrótce!

Smolny zamontuje u Adriana ukrytą kamerę! Odkryje jego przekręty?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ma (gość)

    👍

    08.07.2020 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×