"Na Wspólnej". Robert Kudelski ważył kiedyś 107 kilogramów! Aktor przeszedł spektakularną metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Robert Kudelski przeszedł gigantyczną metamorfozę. Kilka lat temu aktor ważył aż 107 kilogramów. Udało mu się jednak zrzucić ponad 20 kilogramów. W rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swojej metamorfozie. Jak teraz wygląda? Zobacz nowe zdjęcie!

Multimedia

Robert Kudelski schudł niemal 20 kilogramów

107 kilogramów - tyle wskazała waga, na którą pewnego dnia wszedł Robert Kudelski. Choć sam nie odczuwał, że jest go więcej, niektórzy zaczęli zwracać mu na to uwagę. Wtedy aktor postanowił przejść na dietę. O tym opowiedział w "Dzień Dobry TVN".

W ogóle tego nie widziałem. Ale jak kilka osób, którym ufasz, zwraca ci uwagę, że jesteś koniem, to załóż siodło. Trzeba było coś z tym zrobić (...). Jak ciocia albo babcia mówi: 'ach, poprawiłeś się', to wtedy absolutnie trzeba przechodzić na dietę - wyznał Kudelski.

Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę. Wygląda teraz jak Anna Wintour!Zobacz więcej

Jak udało mu się schudnąć prawie 20 kilo?

Tak naprawdę to dieta przypadkowa zupełnie. Wiadomo, że w Covidzie trudno różne diety utrzymać, w związku z tym zrobiłem zapasy, przyniosłem do domu mnóstwo ryżu, kasz, ziemniaki, knedle, bardzo mało dietetyczne. Nie jestem za bardzo 'mączny', w związku z tym jadłem mniej. Kupiłem ręczny mikser i jestem w fazie robienia zup-kremów - wspomina Robert Kudelski.

Aktor wyeliminował również ze swojej diety mięso. Jak teraz wygląda Robert Kudelski? Zobacz zdjęcia.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×