"Na Wspólnej". Smolny będzie miał romans? To koniec jego małżeństwa z Basią? [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce, w wątku Basi i Smolnego z "Na Wspólnej" pojawią się nowe postaci. Będą nimi młode i piękne kobiety! Czy Smolny będzie miał romans? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że w serialu "Na Wspólnej" czeka nas więcej rozstań i bólu, niż szczęścia i miłości. Scenarzyści zdecydowali się pokomplikować wątek Romana (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna) przez wątek alkoholowy, a Marty (Joanna Jabłczyńska) i Olafa (Maciej Brzoska) przez zdradę. Teraz, problemy mogą dotknąć też Basię (Grażyna Wolszczak) i Smolnego (Łukasz Konopka).

Antoni chce zafundować Romanowi terapię zamkniętą! Osiągnie sukces? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Związek Basi i Krzysztofa przeszedł już wiele zawirowań. Ostatnio, para przeżyła porwanie syna Smolnego, Przemka (Eryk Cichowicz). Kiedy już wydawałoby się, że wszystko im się ułożyło, w ich życiu pojawią się nowe postaci, które spowodują nowe problemy.

W nowym roku będziemy mieli dużo kłopotów, pojawią się nowe postaci... Nawet przez pewien czas mieliśmy z Łukaszem podejrzenia, że scenarzyści szykują mojemu serialowemu mężowi romans, bo te postaci to atrakcyjne, młode kobiety - powiedziała Grażyna Wolszczak w wywiadzie dla "Fakt TV".

Olaf będzie szantażowany? Jego romans z Adą wyjdzie na jaw? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy rzeczywiście Smolny ulegnie pokusie i zdradzi Basię? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj nowe odcinku "Na Wspólnej" w TVN!

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×