"Na Wspólnej". Smolny wpadnie w paranoję! Zniszczy swój związek z Basią? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" dziennikarskie śledztwo całkowicie przesłoni Smolnemu rzeczywistość! Jak to się odbije na jego związku z Basią? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W ostatnich dniach Smolny (Łukasz Konopka), znacznie częściej niż o Basi (Grażyna Wolszczak), myśli o swojej pracy, a w szczególności o swoim dziennikarskim śledztwie, a także o... swojej szefowej Jadwidze (Lidia Pronobis). Najgorsze jednak dopiero przed nim. Po tym jak zostanie brutalny pobity na ulicy, wpadnie w całkowitą paranoję!

Smolny zginie? Zostanie brutalnie skatowany w biały dzień!Zobacz więcej

Gdy w 2867. odcinku serialu "Na Wspólnej" Smolny wybudzi się ze śpiączki, stanie się nagle bardzo podejrzliwy i zacznie wszędzie doszukiwać zagrożenia dla swojego życia. Basia uzna jego obawy za przesadzona, ale Jadwiga będzie go jeszcze bardziej nakręcać i utwierdzać go w jego spiskowych teoriach, w wyniku czego już 2868. odcinku serialu Smolny na własne życzenie wypisze się ze szpitala.

Powrót Filipa! Ksawery będzie chciał zamieszkać z tatą?Zobacz więcej

Potem będzie tylko gorzej. Krzysztof całkowicie odda się pracy i zacznie jeszcze bardziej zaniedbywać Basię. W końcu Brzozowska zarzuci mężowi, że ciągle jest myślami gdzie indziej i ostrzeże, że powoli traci do tego cierpliwość! Smolny nie będzie chciał jej słuchać. W 2872. odcinku serialu "Na Wspólnej" zmartwiona Basia pójdzie porozmawiać o tym z Weroniką (Renata Dancewicz). Przyjaciółka stwierdzi, że dziwne zachowanie męża może być skutkiem niedawnego urazu. Doradzi Basi, aby poszła z mężem do lekarza.

Czy Smolny faktycznie zwariował? Co się z nim teraz stanie?

Oszust Kazik umiera na oczach Marii! Czy kobieta mu przebaczy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×