"Na Wspólnej". Syn Doroty Szelągowskiej w serialu! Nastolatek myśli poważnie o aktorstwie!

Do ekipy serialu "Na Wspólnej" dołączył syn Doroty Szelągowskiej - Antek. Kogo w produkcji TVN zagra nastolatek i czy zagości w serialu na dłużej?

Multimedia

Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci syna Antoniego, który urodził się w 2001 roku oraz córkę Wandę, która przyszła na świat w 2018 roku. Tożsamość ojca chłopca pozostaje dla mediów zagadką. Wiadomo jedynie, że mężczyzna zostawił Szelągowską zaraz po narodzinach syna, a gwiazda TVN związała się wtedy z Adamem Sztabą, z którym rozwiodła się w 2015 roku.

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę. Sama dostałam się do telewizji, jak już byłam pełnoletnia - powiedziała w 2016 roku Szelągowska w rozmowie z Pomponikiem.

Dorota Szelągowska znowu zmienia mieszkania widzów! Kiedy premiera 2. sezonu?Zobacz więcej

Teraz syn Doroty Szelągowskiej na dobre rozpoczyna karierę aktorską. Jak dowiedział się Super Express Antek dołączył do ekipy serialu "Na Wspólnej".

Antek dołącza do ekipy serialu „Na Wspólnej”. Wcieli się, oczywiście, w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów – zdradza w rozmowie z „SE” jeden z pracowników produkcji serialu TVN.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • viola (gość)

    Będzie grał podopiecznego Norberta

    10.05.2019 00:18
  • MAłg (gość)

    ten co gra geja? ochydny chłopak,usta szerokie,nie lubie odcinków z nim,niefajnie jest patrzeć na niego:/

    06.05.2019 16:14
  • iga (gość)

    TVN nie jest telewizją niemiecką, tylko amerykańską. trzeba wiedzieć co się pisze. TVP nie pluje jadem ?? śmieszne

    05.05.2019 13:20
  • Ja (gość)

    Jak świat światem, a tradycją tradycja rodzinne popieranie się zawsze do obowiązku jej członków należało. Nie ma się co dziwić że jest tak właśnie. Żal mi tylko, nie oceniając nikogo, że w miejsce takiej osoby mogła by się pojawić naprawdę cenna, zdolna i nietuzinkowa postać. No niestety ona się nigdy nie pojawi gdyż oprócz posiadanego talentu posiada też zwykłych rodziców, którzy całe życie pracowali ciężko dla dobra swego dziecka.

    05.05.2019 12:23
  • jurgen (gość)

    Ta rodzina ostatnio za dużo sie rozpanoszyła w niemieckim TVN. Opowiadają takie intymne rzeczy ze swej przeszłości .Rozumiem ,ze nieważne jak ale byle by mówili.To wtedy jest sie na świeczniku.

    05.05.2019 11:54
  • zniesmaczony (gość)

    I jak my mamy z prowincji albo normalnych domów dostać sie do telewizji ,filmu jak te celebrytki od pokoleń mają układy i wepchną tam swoje dzieci i wnuki. To jest bardzo niesprawiedliwe .A moze jeszcze maja odpowiednie pochodzenie.Nie chcę nazywać konkretnie bo posadzą o rasizm i mowę nienawiści. Niestety tak jest rzeczywistość.

    05.05.2019 11:49
  • wenpi (gość)

    No cóż w TVN norma pięć rozwodów dwójka dzieci wszyscy wszystkim płacą alimenty. A tak w ogóle to nie oglądam telewizji nie polskiej TVN ----TV niemiecka -- to dlatego tak na nas polaków tak plują w tej telewizji.Pozdrawiam wszystkich tych którym wmówiono ,że TVN to telewizja która mówi prawdę -- wystarczy popatrzeć na krogulca DT

    05.05.2019 11:17
  • Ser (gość)

    Za bardzo jadą na Polskę i tylko antypis ciągle. Nie da się tego sluchac

    05.05.2019 09:58
  • Jan (gość)

    Nie oglądam TVN, oglądam polską telewizję.

    05.05.2019 09:56
  • Do Ja (gość)

    A Ty jaki jesteś piękny?Zanim coś napiszesz to pomyśl slicznotku/o.

    05.05.2019 00:44
  • Januszek Smoliwąs (gość)

    TVN rodzinny interes i wylęgarnia pseudo gwiazd

    04.05.2019 21:58
  • Dosia (gość)

    Podobny do babci