"Na Wspólnej". Syn Honoraty wpadnie w uzależnienie od hazardu! Co z jego rodziną? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Mikołaj będzie ciężko znosił rozstanie z Nicole. Rozpacz po stracie ukochanej sprawi, że popadnie on w szpony hazardu!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Honorata (Aleksandra Konieczna) nie ma już siły zmagać się z nałogiem Romana (Waldemar Obłoza), a może się okazać, że już wkrótce będzie musiała walczyć z kolejnym uzależnieniem. W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" jej syn Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) rozstanie się z Nicole (Maria Niklińska), która już od pewnego czasu go zdradza.

Danka postanowi adoptować Szymka! Wszystko w obliczu tragedii...Zobacz więcej

Strata ukochanej będzie dużym ciosem dla Leśniewskiego. Mężczyzna, który miał już kiedyś spory problem z hazardem, pójdzie topić smutki w alkoholu, a następnie uda się do kasyna! Gdy wróci do domu, zastanie tam matkę, ale nie będzie cieszył się z jej wizyty. Mikołaj powie Honoracie, że nie dość, iż żona od niego odeszła, to jeszcze chce odebrać mu syna. Gdy jej syn wyjdzie do łazienki, Leśniewska zobaczy na kanapie żeton z kasyna.

Od razu zrozumie, że jej syn znów stoczył się w uzależnienie. Czy Honoracie starczy sił, aby wyciągnąć z dna dwóch mężczyzn?

Michał będzie miał romans z Iloną?! Zapomni o Kindze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×