"Na Wspólnej". Trudne chwile w życiu Agnieszki! Wróci do picia? [CO SIĘ WYDARZY]

Katarzyna Walter, czyli Agnieszka z "Na Wspólnej" zdradziła, że jej bohaterkę czekają trudne chwile! Czy znowu sięgnie po alkohol? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Agnieszka (Katarzyna Walter) z "Na Wspólnej" przeszła w życiu naprawdę wiele. Od wielu lat ma problem z alkoholem, a romans z dużo młodszym Darkiem (Michał Mikołajczak) tylko to pogorszył. W dodatku ma za sobą nieudaną operację plastyczną!

Katarzyna Ucherska dołączyła do obsady! Co łączy jej bohaterkę ze Smolnym?Zobacz więcej

Los jednak nie będzie jej oszczędzał. Katarzyna Walter, odtwórczyni roli Agnieszki, zdradziła w rozmowie z Tele Tygodniem, że jej bohaterkę znowu czekają trudne chwile! Nie wiadomo jeszcze, co wydarzy się w tym nowym wątku, ale aktorka przyznaje, że będzie to coś zaskakującego! Co ją czeka?

Coś, co moralnie kłóci się z moim światopoglądem i stosunkiem do życia, ale starałam się to zrozumieć. Olszewska jest postacią dramatyczną: skrajny alkoholizm, romans z młodszym facetem, nieudany zabieg dermatologii kosmetycznej... Mimo to z nowym wątkiem miałam zgryz. (...) Alkoholizm od początku był wpisany w tę postać, teoretycznie wyleczoną, ale kiedy przyszło jej zmierzyć się z problemami wróciła do nałogu.

Jakie jeszcze problemy wydarzą się w życiu Agnieszki? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie nowe odcinki "Na Wspólnej"!

Weronika potrąci młodą kobietę! Trafi do więzienia?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×