"Na Wspólnej" TVN 10.09.2013 odc. 1785. Ola aresztowana! Pójdzie do więzienia?!

Sprawdź, co wydarzy się w 1785. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany we wtorek 10 września o godz. 20.05 w TVN-ie!

Multimedia

W 1785. odcinku serialu Ola (Marta Wierzbicka) kupuje u znajomego kolejną porcję amfetaminy. Podczas transakcji wkracza policja. Przerażony diler wpycha cały towar do torebki Oli. Dziewczyna zostaje aresztowana.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" NOWE ODCINKI. NICOLE I MIKOŁAJ ZOSTANĄ RODZICAMI! NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ". OLA ZIMIŃSKA TRAFI NA ODWYK!

W 1786. odcinku "Na Wspólnej" do mieszkania Zimińskich wkracza policja z wydziału antynarkotykowego. Zszokowani Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) dowiadują się, że ich córka została zatrzymana. W trakcie przeszukiwania pokoju Oli policjanci znajdują amfetaminę.

W 1788. odcinku serialu Ola wychodzi z aresztu na wolność, ale to dopiero początek kłopotów z prawem. Zimińscy doskonale zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego proszą o pomoc prawniczkę Agnieszkę Olszewską (Katarzyna Walter). Niestety, nie ma ona dla nich dobrych wieści - Oli grozi nawet 12 lat więzienia, bo prokurator postawił jej zarzut handlu narkotykami.

CZYTAJ TAKŻE: OSTATNI PRZEDWAKACYJNY ODCINKEK "NA WSPÓLNEJ" Z NIESPODZIANKĄ DLA WIDZÓW! [ZDJĘCIA + WIDEO] MARTA WIERZBICKA ZMIENIŁA ZDANIE O "NA WSPÓLNEJ"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×