"Na Wspólnej" TVN 11.09.2013 odc. 1786. Nicole w ciąży! Wyjedzie do USA?

Sprawdź, co wydarzy się w 1786. odcinku "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany w środę 11 września o godz. 20:05 w TVN-ie!

Multimedia

W 1786. odcinku "Na Wspólnej" Nicole (Maria Niklińska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) rozmawiają na temat posiadania dzieci. Leśniewski przekonuje żonę, że to nie jest odpowiedni moment na planowanie ciąży. W tajemnicy przed mężem Nicole wykonuje test ciążowy. Wynik jest pozytywny.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" NOWE ODCINKI. NICOLE I MIKOŁAJ ZOSTANĄ RODZICAMI! "NA WSPÓLNEJ" TVN 10.09.2013 ODC. 1785. OLA ARESZTOWANA! PÓJDZIE DO WIĘZIENIA?!

Niestety, Mikołaj nie chce mieć dzieci. Przekonuje Nicole, że nie jest to dobry moment na zakładanie rodziny. Załamana kobieta, która bardzo pragnie zostać matką, decyduje się na rozstanie z mężem i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Na szczęście Leśniewski w porę zrozumie, że najważniejsza jest dla niego Nicole i powoli oswaja się też z myślą o ojcostwie. Mikołaj dociera na lotnisko tuż przed wylotem i przekonuje żonę, by do niego wróciła.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ" OLA ZIMIŃSKA TRAFI NA ODWYK! JESIENNA RAMÓWKA TVN 2013! [ZDJĘCIA + WIDEO]

- Teraz w życiu Nicole będzie dużo ciekawych wątków, których dotychczas nie grałam. Nicole jest w ciąży i przechodzi bardzo poważny kryzys małżeński. To są dramatyczne wydarzenia dla bohaterów. Myślę, że widzowie będą mieli powody do wzruszeń. Okazuje się bowiem, że jej mąż nie chce tego dziecka. Nicole pomimo wszystko chce urodzić. Pojawia się też matka Nicole, którą gra bardzo znana aktorka - zdradziła Maria Niklińska w wywiadzie dla "Super Expressu".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×